Definicja Al. Co znaczy reflektory dostosowujące się do kąta skrętu kierownicy i prędkości.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Al

Co znaczy AL: Adaptive Light, to są reflektory dostosowujące się do kąta skrętu kierownicy i prędkości samochodu. Skręcają one odpowiednio z przebiegiem zakrętu. W trakcie pokonywania zakrętu włącza się dodatkowy, skierowany w bok reflektor. Pozwala on na doświetlenie tej części drogi, która przy konwencjonalnym oświetleniu widoczna jest dopiero po wykonaniu zakrętu. Jednostka sterująca układem dostosowuje odpowiedni kąt nastawienia reflektorów do takich parametrów samochodu jak szybkość i wychylenie samochodu w relacji do osi jezdni.w trakcie manewru cofania oba reflektory włączają się automatycznie, by umożliwić kierowcy lepsza orientację. Funkcje oświetlenia bocznego działają do prędkości 70 km/h przy włączonych światłach mijania.

Definicja Atrapa:
Co to jest wchodzący w skład nadwozia. Atrapa bywa regularnie ustalana kolokwialnie jako „grill”. Atrapy chłodnicy są przeważnie wykonane z plastiku albo lekkich stopów metali. Ich zadaniem jest ochrona al co to jest.
Definicja AHC:
Co to jest Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo al definicja.
Definicja ACC:
Co to jest Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu al co znaczy.
Definicja Automat Rozrusznika:
Co to jest elektromagnesem. Automat rozrusznika jest elementem, który jest na stałe przymocowany do rozrusznika. Z automatu wyprowadzony jest kabel do stacyjki. W chwili kiedy przekręcamy kluczyk w stacyjce al słownik.

Czym jest AL znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: