Do czego Al. Co znaczy reflektory dostosowujące się do kąta skrętu kierownicy i prędkości samochodu.
co to jest

Czy przydatne?

Al w samochodzie

Co znaczy AL: Adaptive Light, to są reflektory dostosowujące się do kąta skrętu kierownicy i prędkości samochodu. Skręcają one odpowiednio z przebiegiem zakrętu. W trakcie pokonywania zakrętu włącza się dodatkowy, skierowany w bok reflektor. Pozwala on na doświetlenie tej części drogi, która przy konwencjonalnym oświetleniu widoczna jest dopiero po wykonaniu zakrętu. Jednostka sterująca układem dostosowuje odpowiedni kąt nastawienia reflektorów do takich parametrów samochodu jak szybkość i wychylenie samochodu w relacji do osi jezdni.w trakcie manewru cofania oba reflektory włączają się automatycznie, by umożliwić kierowcy lepsza orientację. Funkcje oświetlenia bocznego działają do prędkości 70 km/h przy włączonych światłach mijania.

Co znaczy Atrapa:
Porównanie wchodzący w skład nadwozia. Atrapa bywa regularnie ustalana kolokwialnie jako „grill”. Atrapy chłodnicy są przeważnie wykonane z plastiku albo lekkich stopów metali. Ich zadaniem jest ochrona al co znaczy.
Krzyżówka ACS:
Dlaczego Mechanizm, mechanizm pokolizyjny. W razie wypadku automatycznie odblokowuje centralny zamek. Dodatkowo urządzenie włącza wewnętrzne oświetlenie w samochodzie, a w dalszym ciągu światła awaryjne, tak al krzyżówka.
Co to jest AYC:
Jak lepiej Kontroluje bezpośrednio siłę obracającą, która działa na pojazd przez wytwarzanie różnic w sile napędowej i w siłach hamowania między prawym a lewym tylnym kołem. Układ taki działa na zasadzie al co to jest.
Słownik AFIL:
Kiedy Franchissement Involontaire de Ligne, alarm niezamierzonego przekroczenia linii. Mechanizm użytkowany w samochodach marki Citroen ostrzegający kierowcę przed niekontrolowaną zmianą pasa ruchu al słownik.

Do czego służy AL w samochodzie Jak działa A .

  • Dodano:
  • Autor: