Definicja Amg. Co znaczy spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Amg

Co znaczy AMG: Aufrecht Melcher Grossaspach, spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby spółki, miasta położonego koło Stuttgartu. Poprzez długi czas spółka zajmowała się przerabianiem seryjnych modeli Mercedes-Benz dla potrzeb sportowych. Dopiero w późniejszym okresie zaczęła realizować szczególne zamówienia dla klientów indywidualnych.Stała współpraca z koncernem została nawiązana pod koniec lat 80. W połowie lat 90-tych zaczęły pojawiać się zmodyfikowane modele Mercedes-Benz, które dostawały nowe oznaczenia. W seryjnym modelu AMG wyprodukowanym odpowiednio z zasadą 'jeden człowiek, jeden silnik'. Jednostka montowana jest poprzez jedną osobę, która jest w pełni odpowiedzialna za własną pracę. Dodatkowo na silniku znajduje się plakietka z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem mechanika. Modele wychodzące spod skrzydeł AMG charakteryzują się zmodyfikowanymi skrzyniami biegów, sportowym zawieszeniem, wyczynowymi układami hamulcowymi, a również szeregiem charakterystycznych zmian w wyglądzie w obrębie nadwozia i wnętrza.

Definicja AFU:
Co to jest wspomagający nagłe hamowanie. Wykrywa gwałtowne pomniejszenie szybkości samochodu przez kontrolując cały czas jego szybkość i siłę z jaką kierowca naciska na pedał hamulca. Po wykryciu amg.
Definicja AFL:
Co to jest Lighting, dynamiczne doświetlanie zakrętów. Innowacyjny mechanizm dostosowujący oświetlenie w zależności od wykonywanego manewru na drodze. Dynamiczne światło 'zakrętowe' dostosowuje się amg.
Definicja ADCS:
Co to jest Active Damping Control Mechanizm, mechanizm aktywnej kontroli regulacji zawieszenia. Dostosowuje sztywność amortyzatorów do warunków jazdy amg.
Definicja ACD:
Co to jest Differential, mechanizm poprawiający przeniesienie napędu na różnych rodzajach nawierzchni. Program wybierany przełącznikiem na desce rozdzielczej: na asfalcie rozdział wynosi 50 na 50, włączając amg.

Czym jest AMG znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: