Definicja Amg. Co znaczy spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Amg

Co znaczy AMG: Aufrecht Melcher Grossaspach, spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby spółki, miasta położonego koło Stuttgartu. Poprzez długi czas spółka zajmowała się przerabianiem seryjnych modeli Mercedes-Benz dla potrzeb sportowych. Dopiero w późniejszym okresie zaczęła realizować szczególne zamówienia dla klientów indywidualnych.Stała współpraca z koncernem została nawiązana pod koniec lat 80. W połowie lat 90-tych zaczęły pojawiać się zmodyfikowane modele Mercedes-Benz, które dostawały nowe oznaczenia. W seryjnym modelu AMG wyprodukowanym odpowiednio z zasadą 'jeden człowiek, jeden silnik'. Jednostka montowana jest poprzez jedną osobę, która jest w pełni odpowiedzialna za własną pracę. Dodatkowo na silniku znajduje się plakietka z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem mechanika. Modele wychodzące spod skrzydeł AMG charakteryzują się zmodyfikowanymi skrzyniami biegów, sportowym zawieszeniem, wyczynowymi układami hamulcowymi, a również szeregiem charakterystycznych zmian w wyglądzie w obrębie nadwozia i wnętrza.

Definicja ADCS:
Co to jest Active Damping Control Mechanizm, mechanizm aktywnej kontroli regulacji zawieszenia. Dostosowuje sztywność amortyzatorów do warunków jazdy amg co to jest.
Definicja ABC:
Co to jest mechanizm kontrolujący wzdłużne i poprzeczne przechyły nadwozia. Po ich wykryciu automatycznie dostosowuje twardość zawieszenia. Mechanizm kilkunastu czujników kontroluje wskaźniki samochodu, a w amg definicja.
Definicja ADB:
Co to jest Differential Brake, automatyczny hamulec dyferencjału tylnej osi. Mechanizm ten rozpoznaje, dzięki szczególnym czujnikom, które koło traci przyczepność albo rozpoczyna się ślizgać, uruchamiając amg co znaczy.
Definicja AFL:
Co to jest Lighting, dynamiczne doświetlanie zakrętów. Innowacyjny mechanizm dostosowujący oświetlenie w zależności od wykonywanego manewru na drodze. Dynamiczne światło 'zakrętowe' dostosowuje się amg słownik.

Czym jest AMG znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: