Definicja Amg. Co znaczy spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Amg

Co znaczy AMG: Aufrecht Melcher Grossaspach, spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby spółki, miasta położonego koło Stuttgartu. Poprzez długi czas spółka zajmowała się przerabianiem seryjnych modeli Mercedes-Benz dla potrzeb sportowych. Dopiero w późniejszym okresie zaczęła realizować szczególne zamówienia dla klientów indywidualnych.Stała współpraca z koncernem została nawiązana pod koniec lat 80. W połowie lat 90-tych zaczęły pojawiać się zmodyfikowane modele Mercedes-Benz, które dostawały nowe oznaczenia. W seryjnym modelu AMG wyprodukowanym odpowiednio z zasadą 'jeden człowiek, jeden silnik'. Jednostka montowana jest poprzez jedną osobę, która jest w pełni odpowiedzialna za własną pracę. Dodatkowo na silniku znajduje się plakietka z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem mechanika. Modele wychodzące spod skrzydeł AMG charakteryzują się zmodyfikowanymi skrzyniami biegów, sportowym zawieszeniem, wyczynowymi układami hamulcowymi, a również szeregiem charakterystycznych zmian w wyglądzie w obrębie nadwozia i wnętrza.

Definicja Atrapa:
Co to jest wchodzący w skład nadwozia. Atrapa bywa regularnie ustalana kolokwialnie jako „grill”. Atrapy chłodnicy są przeważnie wykonane z plastiku albo lekkich stopów metali. Ich zadaniem jest ochrona amg.
Definicja ABS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm zapobiegający blokowaniu się hamulców wprowadzony w 1978 roku, zapewnia utrzymanie kierowalności auta w trakcie hamowania. ystem ten wprowadzono, by zapobiec zjawisku amg.
Definicja Aerotwin:
Co to jest przygotowana poprzez firmę Bosch, polegająca na oczyszczaniu szyb poprzez wycieraczki, które nie posiadają sztywnych ramion dociskających. Płaska, sprężysta szyna wycieraczek zastapiła w nich amg.
Definicja ASR:
Co to jest Regulation, to jest jeden z mechanizmów kontroli trakcji w samochodach. Pozwala on na optymalizację przyczepności w trakcie przyśpieszania. Do swojego działania mechanizm ten wykorzystuje czujniki amg.

Czym jest AMG znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: