Do czego Katalizator. Co znaczy odpowiedzialne za neutralizowanie spalin, które wydalane są poprzez.
katalizator co to jest

Czy przydatne?

Katalizator w samochodzie

Co znaczy KATALIZATOR: To jest urządzenie odpowiedzialne za neutralizowanie spalin, które wydalane są poprzez układ wydechowy. W jego obrębie związki trujące zawarte w spalinach ulegają dopalaniu albo innym reakcjom chemicznym tak, by w wyniku opuścić rurę wydechową jako związki obojętne Katalizator nie byłby niezbędny w samochodzie, gdyby silnik pozwalał na całkowite spalanie. Wtedy także z rury wydechowej wydobywała aby się woda i dwutlenek węgla, ale póki uzyskanie takiego stopnia spalania nie jest jeszcze możliwe. Katalizatory użytkowane aktualnie w samochodach rozróżnić można na utleniające, redukujące i utleniająco-redukujące. Pierwszy z nich zajmuje się przerabianiem trującego tlenku węgla i węglowodorów na parę i wodę. Pozostające tlenki azotu usuwane są poprzez katalizator redukujący. Aktualnie stosuje się również katalizatory wielofunkcyjne, które działają potrójnie usuwając wszystkie szkodliwe składniki spalin. Nowoczesne urządzenia umieją usunąć nawet do 90 proc. pierwiastków.

Co znaczy Korek:
Porównanie zbiornika. W zależności od rodzaju cieczy jaka znajduje się w zbiorniku korek może nieprzepuszczalny albo przepuszczalny. W samochodzie stosuje się na przykład korek od wlewu paliwa, chłodnicy, płynu katalizator co znaczy.
Krzyżówka Komplet Sprzęgłowy:
Dlaczego Docisk sprzęgła, łożysko sprzęgła i tarcze sprzęgła tworzą kompletny zbiór. Sprzęgło jest elementem układu napędowego, który przenosi okres obrotowy. Producenci: LUK katalizator krzyżówka.
Co to jest Kąt Grzbietowy (Rampowy):
Jak lepiej który ustala pochylenie dowolnej przeszkody terenowej, na którą może wjechać pojazd bez zaczepienia o jej krawędź dolną częścią podwozia. Ta rozmiar ma spore znaczenie w parametrach samochodów katalizator co to jest.
Słownik Korektor Siły Hamowania (EBD):
Kiedy hamowania to jest urządzenie korygujące siłę hamowania w samochodach zaopatrzonych w mechanizm ABS. Rozdziela on siłę hamowania między poszczególne koła w zależności od obciążenia i warunków na katalizator słownik.

Do czego służy Katalizator w samochodzie Jak działa K .

  • Dodano:
  • Autor: