Definicja Przednie Migacze. Co znaczy pojazdu. Kierunkowskazy umieszczone są z przodu i z tyłu.
migacze przednie co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przednie Migacze

Co znaczy MIGACZE PRZEDNIE: Elemet sygnalizacji świetlnej pojazdu. Kierunkowskazy umieszczone są z przodu i z tyłu samochodu. Zintegrowane z reflektorami/lampami samochodu bądź występujące niezależnie. Producenci: HELLA, AXO Scintex.

Definicja Migacze Boczne:
Co to jest Elemet sygnalizacji świetlnej pojazdu. Kierunkowskazy umieszczone są po bokach auta. Przeważnie między przednimi nadkolami, a drzwiami pojazdu. Producenci: HELLA, AXO Scintex migacze przednie.
Definicja MIVEC:
Co to jest Innovative Valve timing & lift Electronic Control, elektronicznie sterowany mechanizm zmiennych faz rozrządu stworzony poprzez Mitsubishi. Technologia zmiennych faz rozrządu zaprojektowana poprzez migacze przednie.
Definicja MPV:
Co to jest Vehicle, segment samochodów posiadających zwiększoną objętość wnętrza dla pasażerów i bagażu. Bardzo regularnie określane są również mianem minivanów. Samochody te posiadają zwiększone, wyższe migacze przednie.
Definicja MSR:
Co to jest Regulation, mechanizm optymalizacji przyczepności w trakcie hamowania silnikiem. Klasyfikacja momentu hamującego silnika jest jedną z funkcji sterownika ABS. Zapobiega ona blokowaniu kół napędowych migacze przednie.

Czym jest Migacze przednie znaczenie w Słownik na M .

  • Dodano:
  • Autor: