Definicja Kierownicy Kolumna. Co znaczy kierowniczego. Kolumna kierownicy służy do przeniesienia.
kolumna kierownicy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Kierownicy Kolumna

Co znaczy KOLUMNA KIEROWNICY: Wchodzi w skład układu kierowniczego. Kolumna kierownicy służy do przeniesienia momentu obrotowego z koła kierownicy na układ kierowniczy. Kolumna kierownicy w najprostszym wydaniu może być prostą rurą połączoną z jednej strony z przekładnia, a z drugiej kierownicą. Ze względów bezpieczeństwa obiekt ten musi posiadać budowę przegubową, która powiększa bezpieczeństwo w trakcie wypadków. Dzięki kolumny poruszany jest system w przekładni, który przesuwa drążki kierownicze powodujące skręt kół.

Definicja Kąt Grzbietowy (Rampowy):
Co to jest który ustala pochylenie dowolnej przeszkody terenowej, na którą może wjechać pojazd bez zaczepienia o jej krawędź dolną częścią podwozia. Ta rozmiar ma spore znaczenie w parametrach samochodów kolumna kierownicy.
Definicja Korek:
Co to jest zbiornika. W zależności od rodzaju cieczy jaka znajduje się w zbiorniku korek może nieprzepuszczalny albo przepuszczalny. W samochodzie stosuje się na przykład korek od wlewu paliwa, chłodnicy, płynu kolumna kierownicy.
Definicja Kombi:
Co to jest typ nadwozia charakteryzujący się wydłużoną tylną częścią poświęconą na bagażnik. W przeciwieństwie od typu hatchback, wysokość kabiny w aucie kombi nie minimalizuje się, gdy patrzymy w kierunku jej kolumna kierownicy.
Definicja Kolektor Wydechowy:
Co to jest Kolektor wydechowy jest obiekt odprowadzający spaliny z silnika do rury wydechowej. Producenci: Ajusa, Elring, Goetze kolumna kierownicy.

Czym jest Kolumna kierownicy znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: