Definicja Kierownicy Kolumna. Co znaczy kierowniczego. Kolumna kierownicy służy do przeniesienia.
kolumna kierownicy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Kierownicy Kolumna

Co znaczy KOLUMNA KIEROWNICY: Wchodzi w skład układu kierowniczego. Kolumna kierownicy służy do przeniesienia momentu obrotowego z koła kierownicy na układ kierowniczy. Kolumna kierownicy w najprostszym wydaniu może być prostą rurą połączoną z jednej strony z przekładnia, a z drugiej kierownicą. Ze względów bezpieczeństwa obiekt ten musi posiadać budowę przegubową, która powiększa bezpieczeństwo w trakcie wypadków. Dzięki kolumny poruszany jest system w przekładni, który przesuwa drążki kierownicze powodujące skręt kół.

Definicja Komora Spalania:
Co to jest przestrzeń umiejscowiona w silniku spalinowym, gdzie dzieje się spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej. W silniku tłokowym przestrzeń ta jest oddzielona tłokiem, głowicą i ściankami cylindra kolumna kierownicy.
Definicja Kopułka Aparatu Zapłonowego:
Co to jest To jest część aparatu zapłonowego, który jest odpowiedzialny za powstawanie iskry. Kopułka aparatu zapłonowego nazywana jest również główką rozdzielacza. Znajdują się tam styki kolumna kierownicy.
Definicja Kolumna McPhersona:
Co to jest zawieszenia, gdzie amortyzator pełni w tym samym czasie dwie role: tłumiącą i kierującą. Po raz pierwszy tego rodzaju konstrukcja została zastosowana w 1951 roku w samochodzie Ford Consul kolumna kierownicy.
Definicja Kolektor Wydechowy:
Co to jest Kolektor wydechowy jest obiekt odprowadzający spaliny z silnika do rury wydechowej. Producenci: Ajusa, Elring, Goetze kolumna kierownicy.

Czym jest Kolumna kierownicy znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: