Definicja Kierownicy Kolumna. Co znaczy kierowniczego. Kolumna kierownicy służy do przeniesienia.
kolumna kierownicy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Kierownicy Kolumna

Co znaczy KOLUMNA KIEROWNICY: Wchodzi w skład układu kierowniczego. Kolumna kierownicy służy do przeniesienia momentu obrotowego z koła kierownicy na układ kierowniczy. Kolumna kierownicy w najprostszym wydaniu może być prostą rurą połączoną z jednej strony z przekładnia, a z drugiej kierownicą. Ze względów bezpieczeństwa obiekt ten musi posiadać budowę przegubową, która powiększa bezpieczeństwo w trakcie wypadków. Dzięki kolumny poruszany jest system w przekładni, który przesuwa drążki kierownicze powodujące skręt kół.

Definicja Korek:
Co to jest zbiornika. W zależności od rodzaju cieczy jaka znajduje się w zbiorniku korek może nieprzepuszczalny albo przepuszczalny. W samochodzie stosuje się na przykład korek od wlewu paliwa, chłodnicy, płynu kolumna kierownicy.
Definicja Kondensator:
Co to jest obiekt układu elektrycznego. Służy do zbierania ładunku elektrycznego we wszystkich typach układów elektrycznych. Kondensator zbudowany jest z dwóch przewodników między którymi znajduje się kolumna kierownicy.
Definicja Korektor Siły Hamowania (EBD):
Co to jest hamowania to jest urządzenie korygujące siłę hamowania w samochodach zaopatrzonych w mechanizm ABS. Rozdziela on siłę hamowania między poszczególne koła w zależności od obciążenia i warunków na kolumna kierownicy.
Definicja Kąt Natarcia:
Co to jest To jest kąt nachylenia podjazdu, na które dany pojazd może wjechać bez ocierania się albo uderzania o podłoże elementami podwozia albo nadwozia przed przednimi kołami kolumna kierownicy.

Czym jest Kolumna kierownicy znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: