Do czego Mcphersona Kolumna. Co znaczy gdzie amortyzator pełni w tym samym czasie dwie role.
mcphersona kolumna co to jest

Czy przydatne?

Mcphersona Kolumna w samochodzie

Co znaczy KOLUMNA MCPHERSONA: To jest rodzaj zawieszenia, gdzie amortyzator pełni w tym samym czasie dwie role: tłumiącą i kierującą. Po raz pierwszy tego rodzaju konstrukcja została zastosowana w 1951 roku w samochodzie Ford Consul. Charakteryzuje się bardzo zwartą budową, zajmując równocześnie bardzo niewiele miejsca.

Co znaczy Koło Zamachowe:
Porównanie umieszczone jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w trakcie jego działania. Gdyby nie ten obiekt, to silnik nie byłby w stanie pracować na ogół, bo do obrotu wału korbowego kolumna mcphersona co znaczy.
Krzyżówka Kąt Zejścia:
Dlaczego nachylenia zbocza, z którego pojazd może swobodnie zjechać po pokonaniu przeszkody, bez ocierania się albo zawadzania o podłoże najniższymi elementami nadwozia albo podwozia za kołami tylnymi kolumna mcphersona krzyżówka.
Co to jest Kąt Grzbietowy (Rampowy):
Jak lepiej który ustala pochylenie dowolnej przeszkody terenowej, na którą może wjechać pojazd bez zaczepienia o jej krawędź dolną częścią podwozia. Ta rozmiar ma spore znaczenie w parametrach samochodów kolumna mcphersona co to jest.
Słownik Kąt Natarcia:
Kiedy To jest kąt nachylenia podjazdu, na które dany pojazd może wjechać bez ocierania się albo uderzania o podłoże elementami podwozia albo nadwozia przed przednimi kołami kolumna mcphersona słownik.

Do czego służy Kolumna McPhersona w samochodzie Jak działa K .

  • Dodano:
  • Autor: