Definicja Rolka prowadząca paska klinowego. Co znaczy z paskiem klinowym ma charakterystyczne rowki.
rolka prowadząca paska co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rolka prowadząca paska klinowego

Co znaczy ROLKA PROWADZĄCA PASKA KLINOWEGO: Rolka ta na powierzchni styku z paskiem klinowym ma charakterystyczne rowki, wykorzystywane do jego właściwego prowadzeniu w całym obiegu i zapewnia zgodne napędzanie alternatora. Producenci: LUK, Febi Bilstein.

Definicja RSC:
Co to jest Control, mechanizm zapobiegający przewróceniu się samochodu. Dzięki szeregowi czujników połączonych z tym urządzeniem, możliwe jest uniknięcie niebezpiecznych sytuacji na drodze. Po raz pierwszy rolka prowadząca paska klinowego.
Definicja Reperaturka Pompy Sprzęgła:
Co to jest Zbiór obręczy, pierścieni i gumowych przedmiotów pompki sprzęgła. Producenci: FEBI Bilstein, HANS PRIES, FAG, Autofren rolka prowadząca paska klinowego.
Definicja Rozrząd:
Co to jest mechanizmem rozrządu. Zespół systemów, których zadaniem jest sterowanie napełnianiem i opróżnianiem cylindrów spalinowych w silniku czterosuwowym. To jest jedno z głownych urządzeń w silniku, do tego rolka prowadząca paska klinowego.
Definicja Rozrusznik:
Co to jest startera silnika. Urządzenie przeważnie posiada system elektryczny, który obraca wał korbowy silnika i nadaje mu właściwą szybkość obrotową przy uruchumiania jednostki napędowej. Producenci: Bosch rolka prowadząca paska klinowego.

Czym jest Rolka prowadząca paska znaczenie w Słownik na R .

  • Dodano:
  • Autor: