Definicja Rolka prowadząca paska klinowego. Co znaczy z paskiem klinowym ma charakterystyczne rowki.
rolka prowadząca paska co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rolka prowadząca paska klinowego

Co znaczy ROLKA PROWADZĄCA PASKA KLINOWEGO: Rolka ta na powierzchni styku z paskiem klinowym ma charakterystyczne rowki, wykorzystywane do jego właściwego prowadzeniu w całym obiegu i zapewnia zgodne napędzanie alternatora. Producenci: LUK, Febi Bilstein.

Definicja RDS:
Co to jest Mechanizm. To jest mechanizm dodatkowych informacji jakie przesyłane są w sygnale stacji radiowej nadającej w UKF dla odbiornika radiowego i słuchacza. Odbiornik radiowy przeważnie wykorzystuje takie rolka prowadząca paska klinowego.
Definicja Reflektory:
Co to jest Przedmioty zewnętrznego oświetlenia pojazdu. Reflektory mogą być zaprojektowane np. w technologii soczewkowej albo ksenonowej. Producenci: HELLA, Valeo, Morette rolka prowadząca paska klinowego.
Definicja Ramy Boczne:
Co to jest Przedmioty konstrukcyjne samochodu przebiegając wdłuż bocznych partii pojazdu. Odpowiadają za sztywność i bezpieczeństwo karoserii rolka prowadząca paska klinowego.
Definicja Ramy Zawieszenia:
Co to jest aluminiowe przedmioty konstrukcyjne samochodu do których montowane są kluczowe podzespoły układu jezdnego. Ich zadaniem jest również zapewnienie sztywności całego podwozia i bezpieczeństwo rolka prowadząca paska klinowego.

Czym jest Rolka prowadząca paska znaczenie w Słownik na R .

  • Dodano:
  • Autor: