Definicja Krokowy Silnik. Co znaczy nastawnikiem biegu jałowego, służy do regulacji obrotów biegu.
silnik krokowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Krokowy Silnik

Co znaczy SILNIK KROKOWY: Silnik krokowy, zwany także nastawnikiem biegu jałowego, służy do regulacji obrotów biegu jałowego i umiejscowiony jest przeważnie w pobliżu przepustnicy. To jest mały i bardzo dokładny silnik elektryczny (aczkolwiek bywają także silniki krokowe z pokrętłem), który dzięki jednostki sterującej wtryskiem paliwa klasyfikuje odchylenia przepustnicy, ustalając jej optymalne położenie. W samochodach z elektryczną przepustnicą, silnik krokowy nie występuje. W skład silnika krokowego wchodzą wirnik wzbudzenia, złącza do elektrycznego zasilania i obrotowy zawór. Producenci: Bosch, Hella, VDO Siemens.

Definicja Światła Przeciwmgielne:
Co to jest przeciwmgielne albo przeciwmgłowe służą do oświetlenia drogi w uwarunkowaniach niedostatecznej przejrzystości powietrza, raczej w trakcie mgły. Wyróżniamy przednie i tylne światła przeciwmgielne silnik krokowy.
Definicja SH-AWD:
Co to jest Wheele Drive, mechanizm pozwala na swobodne przekazywanie optymalnej siły napędowej na każde z kół. Mechanizm może rozdzielać moc zarówno pomiędzy tylną a przednią osią i lewą i prawą stroną silnik krokowy.
Definicja Skrzynia Biegów:
Co to jest składający się z kilku przekładni. Ich zadaniem jest przekazywanie napędu w zależności od obciążenia i prędkości samochodu. Istnieje kilka rodzajów skrzyni biegów: manualna, półautomatyczna i silnik krokowy.
Definicja SUV:
Co to jest Vehicle, pojazd sportowo - użytkowy. Pod tym hasłem kryje się auto, który jest łączy w sobie cechy samochodu osobowego i terenowego, przy zachowaniu odpowiedniego luksusu wyposazenia. Terenowe silnik krokowy.

Czym jest Silnik krokowy znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: