Definicja Krokowy Silnik. Co znaczy nastawnikiem biegu jałowego, służy do regulacji obrotów biegu.
krokowy silnik co to jest

Czy przydatne?

Definicja Krokowy Silnik

Co znaczy SILNIK KROKOWY: Silnik krokowy, zwany także nastawnikiem biegu jałowego, służy do regulacji obrotów biegu jałowego i umiejscowiony jest przeważnie w pobliżu przepustnicy. To jest mały i bardzo dokładny silnik elektryczny (aczkolwiek bywają także silniki krokowe z pokrętłem), który dzięki jednostki sterującej wtryskiem paliwa klasyfikuje odchylenia przepustnicy, ustalając jej optymalne położenie. W samochodach z elektryczną przepustnicą, silnik krokowy nie występuje. W skład silnika krokowego wchodzą wirnik wzbudzenia, złącza do elektrycznego zasilania i obrotowy zawór. Producenci: Bosch, Hella, VDO Siemens.

Definicja Silnik Wycieraczek:
Co to jest jest odpowiedzialny za poruszanie ramionami i piórami wycieraczek. To jest silnik prądu stałego, przeważnie o napięciu 12V. Silnik elektryczny porusza się zawsze w jedną stronę, a to iż wycieraczki silnik krokowy co to jest.
Definicja Silnik Wankla:
Co to jest spalinowego, którego tłok zamiast ruchu postępowo-zwrotnego wykonuje ruch obrotowy. Technologia przygotowana poprzez niemieckiego konstruktora Felixa Wankla cechuje się prostotą działania i wysoką silnik krokowy definicja.
Definicja Sterowanie Wtryskiem:
Co to jest wtryskiem paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią mieszankę paliwa (w odpowiednich proporcjach). Optymalne sterowanie wtryskiem paliwa może przyczynić się i do powiększenia osiągów, i silnik krokowy co znaczy.
Definicja SIPS:
Co to jest Protection Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń bocznych. Mechanizm ten jest odpowiedzialny za pochłonienie jak największej energii z uderzeń bocznych. Jego silnik krokowy słownik.

Czym jest Silnik krokowy znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: