Definicja Krokowy Silnik. Co znaczy nastawnikiem biegu jałowego, służy do regulacji obrotów biegu.
silnik krokowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Krokowy Silnik

Co znaczy SILNIK KROKOWY: Silnik krokowy, zwany także nastawnikiem biegu jałowego, służy do regulacji obrotów biegu jałowego i umiejscowiony jest przeważnie w pobliżu przepustnicy. To jest mały i bardzo dokładny silnik elektryczny (aczkolwiek bywają także silniki krokowe z pokrętłem), który dzięki jednostki sterującej wtryskiem paliwa klasyfikuje odchylenia przepustnicy, ustalając jej optymalne położenie. W samochodach z elektryczną przepustnicą, silnik krokowy nie występuje. W skład silnika krokowego wchodzą wirnik wzbudzenia, złącza do elektrycznego zasilania i obrotowy zawór. Producenci: Bosch, Hella, VDO Siemens.

Definicja Spryskiwacz:
Co to jest system składający się najczęściej z elektrycznej pompki, zbiorniczka i przewodów, którego zadaniem jest rozpryskiwanie płynu do spryskiwaczy (ewentualnie wody) na daną powierzchnię w celu usunięcia silnik krokowy.
Definicja Sonda Lambda:
Co to jest jest ogniwo elektryczne, które posiada wartość napięcia zależną od zawartości tlenu w spalinach. Dlatego urządzeniu gazy wydalane poprzez układ wydechowy są mniej szkodliwe. Pomiar stężenia tlenu w silnik krokowy.
Definicja Snow Motion:
Co to jest zaopatrzone w klasyczny mechanizm antypoślizgowy (ASR) umożliwiają regulację poślizgu kółpędnych. Jednak w ekstremalnych uwarunkowaniach eksploatacji ten mechanizm może utrudniać poruszanie się. By silnik krokowy.
Definicja Sprężyny Gazowe:
Co to jest używane w nie wszystkich modelach samochodów do wspomagania otwierania i podtrzymywania w pozycji otwartej maski silnika, klapy bagażnika czy na przykład drzwi skrzydłowych. Gaz (na przykład azot silnik krokowy.

Czym jest Silnik krokowy znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: