Definicja Korbowodowe Panewki. Co znaczy korbowego, w przeciwieństwie od panewek głównych.
panewki korbowodowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Korbowodowe Panewki

Co znaczy PANEWKI KORBOWODOWE: Przedmioty składowe wału korbowego, w przeciwieństwie od panewek głównych pozbawione kołnierzy oporowych. Producenci: ACL, Kolbenschmidt.

Definicja Przegub:
Co to jest wykorzystywany do przekazywania momentu obrotowego z jednego wału na inny, w sytuacjach, gdy osie obrotu tych wałów są do siebie nachylone na półósi. Odznacza się pomiędzy innymi przeguby zewnętrzne panewki korbowodowe.
Definicja PAX:
Co to jest który został stworzony poprzez koncerny oponiarskie Michelin i Pirelli. Jego zadaniem jest ochrona kierowców i pasażerów samochodu przed niebezpieczeństwem związanym z nagłym ubytkiem powietrza w panewki korbowodowe.
Definicja Przełącznik Wycieraczek:
Co to jest System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za przełączanie wycieraczkami między wieloma trybami: czasowym, regularnym, szybkim. Producenci: 3RG, HANS PRIES panewki korbowodowe.
Definicja Podnośniki Szyb Elektrycznych:
Co to jest Silniczki elektryczne, dzięki którym możliwe jest podnoszenie szyb dzięki przycisku. Zaopatrzone są w moduł sterujący całym układem. Producenci: Exus, AMT panewki korbowodowe.

Czym jest Panewki korbowodowe znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: