Definicja Korbowa Skrzynia. Co znaczy kadłubem silnika, to dolna część bloku silnika spalinowego.
skrzynia korbowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Korbowa Skrzynia

Co znaczy SKRZYNIA KORBOWA: Skrzynia korbowa, zwana także kadłubem silnika, to dolna część bloku silnika spalinowego, gdzie znajduje się takie podzespoły jak wał korbowy czy korbowód. Od dołu ograniczona jest miską olejową, zaś od góry cylindrami z tłokami. Do skrzyni korbowej przymocowuje się ponadto inne przedmioty silnika, jak gaźnik, głowicę czy układ rozruchowy. W silniku dwusuwowym w skrzyni korbowej następuje wstępne sprężenie mieszanki paliwowo-powietrznej.Producenci: Glaser.

Definicja Światła Tylne:
Co to jest za zadanie wywołać, aby poruszający się auto był widoczny poprzez innych uczestników ruchu drogowego. Pośród świateł, jakie znajdują się w tylnej części auta obowiązkowo powinny się znajdować skrzynia korbowa.
Definicja Świeca Żarowa:
Co to jest do uruchomienia silnika, a użytkowane są w jednostkach wysokoprężnych, w odróżnieniu do silników benzynowych i użytkowanych w nich świec zapłonowych. Świece żarowe działają podobnie jak grzałka skrzynia korbowa.
Definicja Sygnał Dźwiękowy:
Co to jest zwany także popularnie klaksonem, to konieczny obiekt wyposażenia każdego samochodu, który służy do ostrzegania o grożącym niebezpieczeństwie innych współuczestników ruchu drogowego dzięki ciągłego i skrzynia korbowa.
Definicja Sterowanie Wtryskiem:
Co to jest wtryskiem paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią mieszankę paliwa (w odpowiednich proporcjach). Optymalne sterowanie wtryskiem paliwa może przyczynić się i do powiększenia osiągów, i skrzynia korbowa.

Czym jest Skrzynia korbowa znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: