Do czego Korbowa Skrzynia. Co znaczy kadłubem silnika, to dolna część bloku silnika spalinowego.
korbowa skrzynia co to jest

Czy przydatne?

Korbowa Skrzynia w samochodzie

Co znaczy SKRZYNIA KORBOWA: Skrzynia korbowa, zwana także kadłubem silnika, to dolna część bloku silnika spalinowego, gdzie znajduje się takie podzespoły jak wał korbowy czy korbowód. Od dołu ograniczona jest miską olejową, zaś od góry cylindrami z tłokami. Do skrzyni korbowej przymocowuje się ponadto inne przedmioty silnika, jak gaźnik, głowicę czy układ rozruchowy. W silniku dwusuwowym w skrzyni korbowej następuje wstępne sprężenie mieszanki paliwowo-powietrznej.Producenci: Glaser.

Co znaczy Stacyjka:
Porównanie w samochodzie kojarzona jest raczej z uruchamianiem silnika, to do jej głównych funkcji należy ponadto włączanie także innych obwodów elektrycznych w aucie, jak układ audio, komputer pokładowy skrzynia korbowa co znaczy.
Krzyżówka Szczęki Hamulcowe:
Dlaczego to jeden z przedmiotów układu hamulcowego, użytkowany w hamulcach bębnowych, odpowiedzialny bezpośrednio za hamowanie. Hamowanie przy zastosowaniu szczęk hamulcowych bazuje na tym, że w rezultacie skrzynia korbowa krzyżówka.
Co to jest Światła Wewnętrzne:
Jak lepiej służą do oświetlenia w pierwszej kolejności wnętrza pojazdu, lecz do tej ekipy zalicza się również światła oświetlające schowek, bagażnik czy zbiór zegarów na desce rozdzielczej. Producenci: Hella skrzynia korbowa co to jest.
Słownik SIPS:
Kiedy Protection Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń bocznych. Mechanizm ten jest odpowiedzialny za pochłonienie jak największej energii z uderzeń bocznych. Jego skrzynia korbowa słownik.

Do czego służy Skrzynia korbowa w samochodzie Jak działa S .

  • Dodano:
  • Autor: