Definicja Korbowa Skrzynia. Co znaczy kadłubem silnika, to dolna część bloku silnika spalinowego.
skrzynia korbowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Korbowa Skrzynia

Co znaczy SKRZYNIA KORBOWA: Skrzynia korbowa, zwana także kadłubem silnika, to dolna część bloku silnika spalinowego, gdzie znajduje się takie podzespoły jak wał korbowy czy korbowód. Od dołu ograniczona jest miską olejową, zaś od góry cylindrami z tłokami. Do skrzyni korbowej przymocowuje się ponadto inne przedmioty silnika, jak gaźnik, głowicę czy układ rozruchowy. W silniku dwusuwowym w skrzyni korbowej następuje wstępne sprężenie mieszanki paliwowo-powietrznej.Producenci: Glaser.

Definicja Stacyjka:
Co to jest w samochodzie kojarzona jest raczej z uruchamianiem silnika, to do jej głównych funkcji należy ponadto włączanie także innych obwodów elektrycznych w aucie, jak układ audio, komputer pokładowy skrzynia korbowa.
Definicja Sworzeń Wahacza:
Co to jest Sworzeń wahacza jest elementem wahacza, który przykręcony jest do zwrotnicy koła. W zawieszeniach wielowahaczowych występuje oczywiście przy jednym kole sporo wahaczy. Producenci: Tencar skrzynia korbowa.
Definicja Sedan:
Co to jest nadwozia trójbryłowego, którego właściwością charakterystyczną jest elegancki i klasyczny wygląd. Ono jest typem zamkniętym, który posiada bardzo wyraźnie oddzielony przedział silnikowy i bagażowy. W skrzynia korbowa.
Definicja Sprężyna:
Co to jest resorujący zawieszenia w samochodach, wykonany przeważnie ze stali. W zależności od konstrukcji mogą występować różne typy sprężyn, jednak w razie pojazdów mechanicznych z reguły mamy do czynienia ze skrzynia korbowa.

Czym jest Skrzynia korbowa znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: