Definicja Hamulcowe Szczęki. Co znaczy przedmiotów układu hamulcowego, użytkowany w hamulcach.
szczęki hamulcowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Hamulcowe Szczęki

Co znaczy SZCZĘKI HAMULCOWE: Szczęki hamulcowe to jeden z przedmiotów układu hamulcowego, użytkowany w hamulcach bębnowych, odpowiedzialny bezpośrednio za hamowanie. Hamowanie przy zastosowaniu szczęk hamulcowych bazuje na tym, że w rezultacie nacisku rozpieracza szczęki, zaopatrzone w okładziny cierne, przesuwają się o niewielki kąt i dotykają obracającego się koła. W klasycznych konstrukcjach występują dwie szczęki. Producenci: Delphi, Kager, LPR, Lucas, Magnetti Marelli, Remsa.

Definicja Skrzynia Rozdzielcza:
Co to jest rozdzielcza to przekładnia użytkowana w autach o napędzie na więcej niż jedną oś, w tym oczywiście w samochodach terenowych. Skrzynia rozdzielcza służy do rozdziału momentu obrotowego na poszczególne szczęki hamulcowe.
Definicja SUV:
Co to jest Vehicle, pojazd sportowo - użytkowy. Pod tym hasłem kryje się auto, który jest łączy w sobie cechy samochodu osobowego i terenowego, przy zachowaniu odpowiedniego luksusu wyposazenia. Terenowe szczęki hamulcowe.
Definicja S Tronic:
Co to jest zautomatyzowana 6-stopniowa przekładnia mechaniczna posiadająca podwójne sprzęgło. Zmiana przełożeń dzieje się automatycznie albo ręcznie. To jest odpowiednik skrzyni DSG w Audi. Dwusprzęgłowa szczęki hamulcowe.
Definicja SMG:
Co to jest nowoczesna skrzynia biegów umożliwiająca sterowanie automatyczne albo ręczne w trybie sekwencyjnym. Ręczna zmiana biegów w skrzyni biegów tego typu dzieje się dzięki "łopatek" szczęki hamulcowe.

Czym jest Szczęki hamulcowe znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: