Definicja Tiptronic. Co znaczy skrzyni biegów, która daje sposobność zmiany sekwencyjnej. Kierowca.
tiptronic co to jest

Czy przydatne?

Definicja Tiptronic

Co znaczy TIPTRONIC: To jest rodzaj automatycznej skrzyni biegów, która daje sposobność zmiany sekwencyjnej. Kierowca posiada sposobność jazdy w trybie automatycznym "D", ale do dyspozycji posiada również tryb manualny. W trybie manualnym zmiana biegów następuje sekwencyjnie, a więc po kolei bez możliwości ominięcia poszczegółnego biegu.Nazwa Tiptronic stosowana jest w języku potocznym do ustalenia innych skrzyni automatycznych z możliwością ręcznej zmiany biegów, które użytkowane są przeznych poprzez konkurenyjnych producenów. Tiptronic jest nazwą towarową spółka Porsche, która udzieliła licencji dla spółek takich jak Volkswagen czy Audi.

Definicja TPMS:
Co to jest Monitoring Mechanizm, urządzenie umożliwiające bezprzewodową kontrolę ciśnienia powietrza w oponach. Wykorzystywanie tego mechanizmu jest niezbędne w razie używania ogumienia typu run-on-flat. Bez tiptronic co to jest.
Definicja Tempomat:
Co to jest umożliwiające utrzymywanie określonej prędkości, bez znaczenia zcy pojazd porusza się po płaskiej czy także pochyłej nawierzchni. Dzięki niemu kierowca może naciskąć pedału przyspieszenia, gdyż tiptronic definicja.
Definicja Tuleja Cylindrowa:
Co to jest to część silnika spalinowego, gdzie porusza się tłok. Występują dwa typy tulei cylindrycznej - mokra i sucha. W razie tej pierwszej tuleja cylindryczna ma kontakt z płynem chłodzącym, zaś o tulei tiptronic co znaczy.
Definicja TDI:
Co to jest Injection, technologia zastrzeżona poprzez grupę VAG. To jest silnik wysokoprężny zasilany bezpośrednim wtryskiem do komory spalania. Silniki tego typu są spotykane w samochodach marki Volkswagen tiptronic słownik.

Czym jest Tiptronic znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: