Definicja Spark Twin. Co znaczy polegająca na zamontowaniu podwójnego zapłonu. Dokładniej mówiąc na.
twin spark co to jest

Czy przydatne?

Definicja Spark Twin

Co znaczy TWIN SPARK: To jest technologia polegająca na zamontowaniu podwójnego zapłonu. Dokładniej mówiąc na każdy cylinder auta przypadają dwie świece zapłonowe, które dają na raz dwie iskry zapewniające niezawodny zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej. Takie rozwiązanie pozwala na usprawnienie spalania mieszanki paliwowej, co przedkłada się na wiele lepsze osiągi przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa i emisji spalin. Silniki tego typu charakteryzują się sporą i żwawą mocą, zapewniającą bardzo wysoką elastyczność.

Definicja Tempomat:
Co to jest umożliwiające utrzymywanie określonej prędkości, bez znaczenia zcy pojazd porusza się po płaskiej czy także pochyłej nawierzchni. Dzięki niemu kierowca może naciskąć pedału przyspieszenia, gdyż twin spark.
Definicja Targa:
Co to jest nadwozia złączający w sobie cechy kabrioleta i coupe, gdzie środkową część dachu jest możliwa do zdemontowania. Za plecami pasażerów znajdują się słupki środkowe wspólnie z pełnowymiarowym pałąkiem twin spark.
Definicja TDI:
Co to jest Injection, technologia zastrzeżona poprzez grupę VAG. To jest silnik wysokoprężny zasilany bezpośrednim wtryskiem do komory spalania. Silniki tego typu są spotykane w samochodach marki Volkswagen twin spark.
Definicja Termostat:
Co to jest układu chłodzenia, który jest odpowiedzialny za utrzymanie optymalnej temp. pracy dla silnika, aby nie doszło do jego przegrzania ani do przechłodzenia, co może przyczynić się do spadku jego twin spark.

Czym jest Twin Spark znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: