Definicja Spark Twin. Co znaczy polegająca na zamontowaniu podwójnego zapłonu. Dokładniej mówiąc na.
twin spark co to jest

Czy przydatne?

Definicja Spark Twin

Co znaczy TWIN SPARK: To jest technologia polegająca na zamontowaniu podwójnego zapłonu. Dokładniej mówiąc na każdy cylinder auta przypadają dwie świece zapłonowe, które dają na raz dwie iskry zapewniające niezawodny zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej. Takie rozwiązanie pozwala na usprawnienie spalania mieszanki paliwowej, co przedkłada się na wiele lepsze osiągi przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa i emisji spalin. Silniki tego typu charakteryzują się sporą i żwawą mocą, zapewniającą bardzo wysoką elastyczność.

Definicja Turbosprężarka:
Co to jest doładowujące silnik przez wstępne sprężenie powietrza albo mieszanki paliwowo - powietrznej docierającej do komory spalania. Dlatego możliwe jest efektywne powiększenie sprawności silnika. W skład twin spark.
Definicja Tempomat Aktywny:
Co to jest zaawansowana wersja konwencjonalnego tempomatu umożliwiającego utrzymywanie stałej prędkości. Wersja czynna pozwala na dynamiczną zmianę ustawionej prędkości w relacji do warunków drogowych. Tempomat twin spark.
Definicja TCS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm kontroli trakcji wykonujący część funkcji za które odpowiedzialny jest ASR. TCS działa na ślizgające się koło, a nie jak silnik, jak w razie poprzedniego. Układ wykonuje część twin spark.
Definicja Tiptronic:
Co to jest automatycznej skrzyni biegów, która daje sposobność zmiany sekwencyjnej. Kierowca posiada sposobność jazdy w trybie automatycznym "D", ale do dyspozycji posiada również tryb manualny. W twin spark.

Czym jest Twin Spark znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: