Definicja Spark Twin. Co znaczy polegająca na zamontowaniu podwójnego zapłonu. Dokładniej mówiąc na.
twin spark co to jest

Czy przydatne?

Definicja Spark Twin

Co znaczy TWIN SPARK: To jest technologia polegająca na zamontowaniu podwójnego zapłonu. Dokładniej mówiąc na każdy cylinder auta przypadają dwie świece zapłonowe, które dają na raz dwie iskry zapewniające niezawodny zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej. Takie rozwiązanie pozwala na usprawnienie spalania mieszanki paliwowej, co przedkłada się na wiele lepsze osiągi przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa i emisji spalin. Silniki tego typu charakteryzują się sporą i żwawą mocą, zapewniającą bardzo wysoką elastyczność.

Definicja TCS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm kontroli trakcji wykonujący część funkcji za które odpowiedzialny jest ASR. TCS działa na ślizgające się koło, a nie jak silnik, jak w razie poprzedniego. Układ wykonuje część twin spark.
Definicja Tiptronic:
Co to jest automatycznej skrzyni biegów, która daje sposobność zmiany sekwencyjnej. Kierowca posiada sposobność jazdy w trybie automatycznym "D", ale do dyspozycji posiada również tryb manualny. W twin spark.
Definicja Termowyłącznik:
Co to jest obiekt układu chłodzenia, którego zadaniem jest sterowanie elektrycznym wentylatorem, w chwili gdy temp. płynu chłodzącego znacznie wzrośnie. Producenci: 4Max, Behr, Febi, Hans Pries, Vernet twin spark.
Definicja Tłok:
Co to jest obiekt silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki paliwowo-powietrznej i zamianę jej w siłę, która spowoduje obracanie się silnika. Tłok znajduje się w cylindrze twin spark.

Czym jest Twin Spark znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: