Definicja Głowicy Uszczelka. Co znaczy przeciwdziałać nieszczelnościom, jakie mogą się pojawić.
uszczelka głowicy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Głowicy Uszczelka

Co znaczy USZCZELKA GŁOWICY: Uszczelka głowicy ma przeciwdziałać nieszczelnościom, jakie mogą się pojawić między żeliwnym blokiem a aluminiową głowicą, a które mogą być rezultatem innych reakcji na wysoką temperaturę bloku i głowicy. Wykorzystanie odpowiednich materiałów skutkuje, iż uszczelka zachowuje własne właściwości przy różnych temperaturach. Jeżeli dochodzi do wycieków oleju z uszczelki pod głowicą, może się to wiązać, poza oczywiście zamianą samej uszczelki, także z koniecznością bardziej już kosztownej renowacji całej głowicy (między innymi zamiana uszczelniacza głowicy, dotarcie zaworów).Producenci: 4Max, Ajusa, Elring, Glaser, Goetze Motorenteile, Hans Pries, Motive.

Definicja Uszczelka Kolektora Wydechowego:
Co to jest wydechowego, który gromadzi zanieczyszczenia z cylindrów, ma zabezpieczyć układ wydechowy przed nieszczelnościami. Nieszczelności te mogą wywołać gorszą pracę katalizatora, sondy lambda, a nawet uszczelka głowicy.
Definicja Uszczelniacze Wału Korbowego:
Co to jest korbowego (przeważnie simmeringi) są odpowiedzialne za niedopuszczenie do wycieków oleju na połączeniach wału korbowego. W przypadku występowania przecieków konieczna jest zamiana uszczelniacza, co uszczelka głowicy.
Definicja Układ Klimatyzacji:
Co to jest to układ, którego zadaniem jest utrzymanie w aucie odpowiedniej temp.. Wyróżniamy klimatyzacje manualne, półautomatyczne i automatyczne. Układ klimatyzacji to układ, którego zadaniem jest utrzymanie uszczelka głowicy.
Definicja Uszczelniacze Wałka Rozrządu:
Co to jest rozrządu, który w silniku jest odpowiedzialny za otwieranie i zamykanie zaworów, mają zapobiegać powstawaniu wycieków oleju z silnika na połączeniach wałka. Gdyż tego typu uszczelniacze mają uszczelka głowicy.

Czym jest Uszczelka głowicy znaczenie w Słownik na U .

  • Dodano:
  • Autor: