Definicja Głowicy Uszczelka. Co znaczy przeciwdziałać nieszczelnościom, jakie mogą się pojawić.
głowicy uszczelka co to jest

Czy przydatne?

Definicja Głowicy Uszczelka

Co znaczy USZCZELKA GŁOWICY: Uszczelka głowicy ma przeciwdziałać nieszczelnościom, jakie mogą się pojawić między żeliwnym blokiem a aluminiową głowicą, a które mogą być rezultatem innych reakcji na wysoką temperaturę bloku i głowicy. Wykorzystanie odpowiednich materiałów skutkuje, iż uszczelka zachowuje własne właściwości przy różnych temperaturach. Jeżeli dochodzi do wycieków oleju z uszczelki pod głowicą, może się to wiązać, poza oczywiście zamianą samej uszczelki, także z koniecznością bardziej już kosztownej renowacji całej głowicy (między innymi zamiana uszczelniacza głowicy, dotarcie zaworów).Producenci: 4Max, Ajusa, Elring, Glaser, Goetze Motorenteile, Hans Pries, Motive.

Definicja Uszczelka Kolektora Ssącego:
Co to jest ssącego przeciwdziała powstawaniu nieszczelności na połączeniach przewodów tego kolektora i głowicy silnika, tak aby nie nastąpiła wyciek mieszanki paliwowej, ani zmiana jego składu uszczelka głowicy co to jest.
Definicja Uszczelka Kolektora Wydechowego:
Co to jest wydechowego, który gromadzi zanieczyszczenia z cylindrów, ma zabezpieczyć układ wydechowy przed nieszczelnościami. Nieszczelności te mogą wywołać gorszą pracę katalizatora, sondy lambda, a nawet uszczelka głowicy definicja.
Definicja Uszczelki Półosi:
Co to jest np. w formie simmeringu tylnego mostu (półosi), mają zapobiegać powstawaniu nieszczelności w tym elemencie układu napędowego, łączącym skrzynię biegów albo tylny most z kołem. Producenci: Corteco uszczelka głowicy co znaczy.
Definicja Uszczelki Dyferencjału:
Co to jest dyferencjału mają zapobiegać stworzeniu nieszczelności w dyferencjalne, zwanym także kolokwialnie mechanizmem różnicowym, a którego zadaniem jest przekazywanie jednakowego momentu obrotowego na oba uszczelka głowicy słownik.

Czym jest Uszczelka głowicy znaczenie w Słownik na U .

  • Dodano:
  • Autor: