Definicja Hamulców Zużycia Czujnik. Co znaczy klocku hamulcowym, który monitoruje zużycie układu.
czujnik zużycia hamulców co to jest

Czy przydatne?

Definicja Hamulców Zużycia Czujnik

Co znaczy CZUJNIK ZUŻYCIA HAMULCÓW: To jest czujnik umieszczony w klocku hamulcowym, który monitoruje zużycie układu hamulcowego. W chwili gdy dotknie on tarczy hamulcowej i zostanie zamknięty obwód elektryczny komputer pokładowy otrzyma informację, którą wyświetli na desce rozdzielczej.

Definicja CEPiK:
Co to jest Pojazdów i Kierowców, to jest mechanizm informatyczny, który obejmuje centralną bazę danych zbierającą informację o pojazdach i ich właścicielach, posiadaczach i osobach, które mają uprawnienia do czujnik zużycia hamulców.
Definicja CVCC, Silnik:
Co to jest Controlled Combustion, spalanie kontrolowane zawirowaniem mieszanki. Było to rozwiązanie zaprojektowane poprzez japoński koncern Honda w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jak na owe czasy czujnik zużycia hamulców.
Definicja CDI:
Co to jest Injection, rodzaj silnika napędzany wysokociśnieniową pompą, która tłoczy paliwo do szyny-przewodu wspólnego dla wszystkich cylindrów. To jest odmiana sterowanego elektronicznie, bezpośredniego czujnik zużycia hamulców.
Definicja CNG:
Co to jest Gas, to jest paliwo na bazie gazu ziemnego w formie sprężonej do ciśnienia 20-25 MPa. Napędza się nim pojazdy silnikowe zarówno z zapłonem iskrowym jak także i samoczynnym. Instalacja CNG stosowana w czujnik zużycia hamulców.

Czym jest Czujnik zużycia hamulców znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: