Do czego Vds. Co znaczy pojazdu. Złożona jest z sześciu znaków, znajdujących się w kodzie VIN na.
co to jest

Czy przydatne?

Vds w samochodzie

Co znaczy VDS: Część kodu VIN opisująca typ pojazdu. Złożona jest z sześciu znaków, znajdujących się w kodzie VIN na miejscach od 4 do 9. Zawarty jest w nim ogólny opis i charakterystyka pojazdu.

Co znaczy VGRS:
Porównanie Steering, Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z niewielką prędkością mechanizm dostosowuje układ kierowniczy tak, by niewielkie ruchy kierownicy pozwalały na spory vds co znaczy.
Krzyżówka VTG:
Dlaczego Geometry, turbina o zmiennej geometrii. To jest typ turbosprężarki, który jest różna od standardowej wersji kątem natarcia spalin w relacji do łopatek. Jest on regulowany w zależności od tego jak w vds krzyżówka.
Co to jest VIN:
Jak lepiej Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie vds co to jest.
Słownik VTD:
Kiedy Distribution, zmienny rozdział momentu obrotowego. To jest rozwiązanie użytkowane poprzez Subaru w pojazdach z napędem na wszystkie koła. Złożona jest z układu automatycznego, który używa sterowanego vds słownik.

Do czego służy VDS w samochodzie Jak działa V .

  • Dodano:
  • Autor: