Definicja Vgrs. Co znaczy Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z.
vgrs co to jest

Czy przydatne?

Definicja Vgrs

Co znaczy VGRS: Variable Gear Ratio Steering, Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z niewielką prędkością mechanizm dostosowuje układ kierowniczy tak, by niewielkie ruchy kierownicy pozwalały na spory skręt kół. Po zwiększeniu prędkości, w celu powiększenia precyzji działania układu kierowniczego, czułość mechanizmu zostaje pomniejszona do takiego stopnia, iż niewielkie ruchy kierownicy wywołują skręt kół w niewielkim stopniu.

Definicja VDC:
Co to jest Control, odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie koła. Jego zadaniem jest poprawa trakcji w przypadkach niezwykłych, takich jak poślizg, nadsterowność albo vgrs.
Definicja VIS:
Co to jest konkretnym egzemplarzu auta. To jest ostatnie osiem znaków kodu VIN, nie mniej jednak ostatnie cztery są cyframi. Producent umieszcza tam najczęsciej datę produkcji i zakład, gdzie zmontowano auto vgrs.
Definicja VTD:
Co to jest Distribution, zmienny rozdział momentu obrotowego. To jest rozwiązanie użytkowane poprzez Subaru w pojazdach z napędem na wszystkie koła. Złożona jest z układu automatycznego, który używa sterowanego vgrs.
Definicja VDA:
Co to jest Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej vgrs.

Czym jest VGRS znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: