Definicja Vgrs. Co znaczy Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z.
vgrs co to jest

Czy przydatne?

Definicja Vgrs

Co znaczy VGRS: Variable Gear Ratio Steering, Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z niewielką prędkością mechanizm dostosowuje układ kierowniczy tak, by niewielkie ruchy kierownicy pozwalały na spory skręt kół. Po zwiększeniu prędkości, w celu powiększenia precyzji działania układu kierowniczego, czułość mechanizmu zostaje pomniejszona do takiego stopnia, iż niewielkie ruchy kierownicy wywołują skręt kół w niewielkim stopniu.

Definicja VVT-I:
Co to jest silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie vgrs.
Definicja VIN:
Co to jest Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie vgrs.
Definicja VDA:
Co to jest Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej vgrs.
Definicja Van:
Co to jest nadwozia wielozadaniowego. Przeważnie jedno, choć czasami dwubryłowe. Charakteryzują je znaczące wymiary, dzięki którym w jego wnętrzu może zmieścić się nawet 7 czy 8 osób. Samochody o takim nadwoziu vgrs.

Czym jest VGRS znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: