Do czego Vgrs. Co znaczy Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z.
vgrs co to jest

Czy przydatne?

Vgrs w samochodzie

Co znaczy VGRS: Variable Gear Ratio Steering, Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z niewielką prędkością mechanizm dostosowuje układ kierowniczy tak, by niewielkie ruchy kierownicy pozwalały na spory skręt kół. Po zwiększeniu prędkości, w celu powiększenia precyzji działania układu kierowniczego, czułość mechanizmu zostaje pomniejszona do takiego stopnia, iż niewielkie ruchy kierownicy wywołują skręt kół w niewielkim stopniu.

Co znaczy VDA:
Porównanie Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej vgrs co znaczy.
Krzyżówka VTD:
Dlaczego Distribution, zmienny rozdział momentu obrotowego. To jest rozwiązanie użytkowane poprzez Subaru w pojazdach z napędem na wszystkie koła. Złożona jest z układu automatycznego, który używa sterowanego vgrs krzyżówka.
Co to jest VVT-I:
Jak lepiej silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie vgrs co to jest.
Słownik VDC:
Kiedy Control, odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie koła. Jego zadaniem jest poprawa trakcji w przypadkach niezwykłych, takich jak poślizg, nadsterowność albo vgrs słownik.

Do czego służy VGRS w samochodzie Jak działa V .

  • Dodano:
  • Autor: