Do czego Vsc. Co znaczy błyskotliwe rozwinięcie mechanizmu stabilizacji toru jazdy. Najnowsza.
co to jest

Czy przydatne?

Vsc w samochodzie

Co znaczy VSC+: Vehicle Stability Control+, błyskotliwe rozwinięcie mechanizmu stabilizacji toru jazdy. Najnowsza wersja współpracuje dodatkowo z układem wspomagania kierownicy zmieniając w nim ciśnienie tak, aby nawet błędne reakcje niedoświadczonego kierowcy w przypadkach awaryjnych pozwoliły wyprowadzić auto z opresji.

Co znaczy VIN:
Porównanie Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie vsc+ co znaczy.
Krzyżówka VDC:
Dlaczego Control, odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie koła. Jego zadaniem jest poprawa trakcji w przypadkach niezwykłych, takich jak poślizg, nadsterowność albo vsc+ krzyżówka.
Co to jest VGRS:
Jak lepiej Steering, Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z niewielką prędkością mechanizm dostosowuje układ kierowniczy tak, by niewielkie ruchy kierownicy pozwalały na spory vsc+ co to jest.
Słownik VTD:
Kiedy Distribution, zmienny rozdział momentu obrotowego. To jest rozwiązanie użytkowane poprzez Subaru w pojazdach z napędem na wszystkie koła. Złożona jest z układu automatycznego, który używa sterowanego vsc+ słownik.

Do czego służy VSC w samochodzie Jak działa V .

  • Dodano:
  • Autor: