Definicja Maklerski Dom. Co oznacza Nadzoru Finansowego (dawniej Komisji Papierów Wartościowych i.
dom maklerski co to jest

Czy przydatne?

Definicja Maklerski Dom

Co oznacza DOM MAKLERSKI: Podmiot posiadający zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego (dawniej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd) między innymi na: oferowanie papierów wartościowych w obrocie pierwotnym, nabywanie i sprzedaż papierów wartościowych na własny albo cudzy rachunek i doradztwo inwestycyjne dla swoich klientów i zarządzanie portfelem
Definicja Dochód Rozporządzalny:
Co to jest i niepieniężne bieżące dochody gospodarstwa domowego zmniejszone o zaliczki na podatek dochodowy, obowiązkowe składki (na przykład Zakład Ubezpieczeń Socjalnych) i spłatę kredytów i pożyczek, które dom maklerski.
Definicja Dobrowolne Ubezpieczenie:
Co to jest Ubezpieczenie dochodzące do skutku opierając się na woli umawiających się stron: ubezpieczyciela i ubezpieczającego dom maklerski.
Definicja Działalność Finansowa:
Co to jest Pozyskiwanie i obsługa poprzez jednostkę kapitału własnego i obcego zaangażowanego w formie kredytów i pożyczek pieniężnych krótko- i długoterminowych dom maklerski.
Definicja Dyskrecjonalna Polityka Fiskalna:
Co to jest polityka fiskalna. Znaczy wykorzystywanie poprzez rząd wybranych środków w celu zagwarantowania pożądanej sytuacji gospodarczej. Bazuje głównie na zmianach w opodatkowaniu i wydatkach budżetowych dom maklerski.

Czym jest dom maklerski znaczenie w Słownik D .

  • Dodano:
  • Autor: