Definicja Inflacyjna Spirala. Co oznacza inflacji, opierający się na powszechnych oczekiwaniach.
spirala inflacyjna co to jest

Czy przydatne?

Definicja Inflacyjna Spirala

Co oznacza SPIRALA INFLACYJNA: System utrzymywania się uporczywej inflacji, opierający się na powszechnych oczekiwaniach inflacyjnych. Spółki godzą się na podwyżki płac (indeksację), oczekując że będą w stanie podnieść ceny sprzedawanych produktów. To natomiast skutkuje przyrost wydatków produkcji i wymusza faktyczny przyrost cen
Definicja Spółka Partnerska:
Co to jest Spółka osobowa, utworzona poprzez wspólników (partnerów) w celu wykonywania wolnego zawodu w spółce prowadzącej przedsiębiorstwo pod własną spółeką; każdy ze wspólników ponosi odpowiedzialność tylko spirala inflacyjna co znaczy.
Definicja System Zabezpieczenia Społecznego:
Co to jest zabezpieczenia społecznego stanowi realizację jednej z ważnych funkcji państwa – zapewnienia obywatelom poczucie bezpieczeństwa socjalnego. Istotą mechanizmu zabezpieczenia społecznego jest swoiste spirala inflacyjna krzyżówka.
Definicja Stowarzyszenie Wolnego Handlu:
Co to jest Porozumienie pomiędzy państwami o zniesieniu między nimi ograniczeń handlowych spirala inflacyjna co to jest.
Definicja Strata:
Co to jest Niekorzystny rezultat działalności jednostki gospodarczej, odzwierciedlający pomniejszenie jej majątku spirala inflacyjna słownik.

Czym jest spirala inflacyjna znaczenie w Słownik S .

  • Dodano:
  • Autor: