Słownik Haszysz. Leczenie indyjskich. Palony albo spożywany haszysz ma właściwości psychoaktywne.
haszysz co to jest

Czy przydatne?

Definicja Haszysz

Co to znaczy HASZYSZ: Substancja pozyskiwana z żywicy konopi indyjskich. Palony albo spożywany haszysz ma właściwości psychoaktywne.
patrz także: kanabinole, konopie indyjskie
Definicja HIV:
Co to jest pochodząca od skrótu angielskiej nazwy human immunodeficiency virus, co po polsku znaczy: ludzki wirus upośledzenia odporności. Zakazić HIV można się tylko 3 drogami: * przez krew, * przez kontakty haszysz co znaczy.
Definicja Halucynogeny:
Co to jest chemiczne wywołujące zmiany w postrzeganiu, myśleniu i uczuciach, przypominające obrazem psychozy. Do halucynogenów są zaliczane między innymi: LSD, psylocybina, meskalina, ekstasy.przewarzająca haszysz krzyżówka.
Definicja Homeostaza Rodzinna:
Co to jest rodzinnaoznacza w systemowej terapii rodzin utrzymywanie stabilności rodziny w zmieniających się uwarunkowaniach zewnętrznych.Utrzymywaniu homeostazy mogą służyć reguły rodzinne, które przez haszysz co to jest.
Definicja Hazard:
Co to jest wartościowego dla możliwej wygranej. Patologiczny hazard charakteryzuje się przewlekłą niemożnością opierania się grze hazardowej.Reber A. (2000). Leksykon psychologii (s.). Warszawa: Wydawnictwo haszysz słownik.

Leczenie Haszysz znaczenie w Definicje leczenie H .

  • Dodano:
  • Autor: