Słownik Haszysz. Leczenie indyjskich. Palony albo spożywany haszysz ma właściwości psychoaktywne.
haszysz co to jest

Czy przydatne?

Definicja Haszysz

Co to znaczy HASZYSZ: Substancja pozyskiwana z żywicy konopi indyjskich. Palony albo spożywany haszysz ma właściwości psychoaktywne.
patrz także: kanabinole, konopie indyjskie
Definicja Halucynacje:
Co to jest Doświadczenia postrzegania, posiadające cechy rzeczywistego wrażenia zmysłowego, przy jednoczesnym braku bodźców fizycznych.Halucynacjom towarzyszy mocne przekonanie o realności doznań. Są traktowane haszysz.
Definicja HIV:
Co to jest pochodząca od skrótu angielskiej nazwy human immunodeficiency virus, co po polsku znaczy: ludzki wirus upośledzenia odporności. Zakazić HIV można się tylko 3 drogami: * przez krew, * przez kontakty haszysz.
Definicja Heroina:
Co to jest najpowszechniej stosowanych opiatów. Heroina jest pochodną morfiny o działaniu przeciwbólowym i pobudzającym. Przy długotrwałym używaniu wywołuje tolerancję i zmiany neuroadaptacyjne, których efektem haszysz.
Definicja Halucynoza Alkoholowa:
Co to jest przejawiające się uporczywymi albo nawracającymi omamami, wzrokowymi albo słuchowymi, występującymi wskutek dłuższego nadużywania alkoholu.patrz także: zaburzenie psychotyczne wywołane alkoholemReber haszysz.

Leczenie Haszysz znaczenie w Definicje leczenie H .

  • Dodano:
  • Autor: