Słownik Konfabulacje. Leczenie wydarzeniach, które mówiący zmyślił, zapełniając lukę w swojej.
konfabulacje co to jest

Czy przydatne?

Definicja Konfabulacje

Co to znaczy KONFABULACJE: Termin oznaczający opowiadanie o wydarzeniach, które mówiący zmyślił, zapełniając lukę w swojej pamięci.
źródło: www.wikipedia.pl
Definicja Kontrakt Terapeutyczny:
Co to jest zasadami zawierania kontraktu wyłożonymi poprzez Johna Enrighta, kontrakt terapeutyczny to uzgodnienie poprzez psychoterapeutę i klienta warunków odpowiednich do stosowania psychoterapii. Obejmuje konfabulacje co to jest.
Definicja Kardiomiopatia Alkoholowa:
Co to jest zwyrodnieniowe mięśnia sercowego, obserwowane u osób po dłuższym, normalnie przynajmniej 10-letnim, okresie ryzykownego picia alkoholu. Normalnie występuje niewydolność obu przedsionków. Częste SA konfabulacje definicja.
Definicja Kanabinole:
Co to jest stosowany dla ustalenia kilku rodzajów substancji psychoaktywnych, przygotowywanych z konopi indyjskich. Zalicza się do nich marihuana, haszysz i olej haszyszowy.Kanabinole zawierają przynajmniej 60 konfabulacje co znaczy.
Definicja Konopie Indyjskie:
Co to jest gatunek roślin uprawiany w celu uzyskiwania substancji psychoaktywnych, które regularnie występują pod wspólną nazwą: kanabinole. patrz także: kanabinoleReber A. (2000). Leksykon psychologii (s.312 konfabulacje słownik.

Leczenie Konfabulacje znaczenie w Definicje leczenie K .

  • Dodano:
  • Autor: