Słownik Konfabulacje. Leczenie wydarzeniach, które mówiący zmyślił, zapełniając lukę w swojej.
konfabulacje co to jest

Czy przydatne?

Definicja Konfabulacje

Co to znaczy KONFABULACJE: Termin oznaczający opowiadanie o wydarzeniach, które mówiący zmyślił, zapełniając lukę w swojej pamięci.
źródło: www.wikipedia.pl
Definicja Kokaina:
Co to jest otrzymywany z liści koki. Chlorowodorek kokainy ma właściwości znieczulające i był miejscowo użytkowany w stomatologii,, okulistyce i chirurgii, bo ma działanie obkurczające hamujące krwawienie konfabulacje co znaczy.
Definicja Krótka Interwencja:
Co to jest interwencją min., to strategia lecznicza oferująca ustrukturyzowaną, krótką (z reguły 5-30 min.) terapię, której celem jest pomoc w zaprzestaniu albo zredukowaniu używania substancji psychoaktywnych konfabulacje krzyżówka.
Definicja Konopie Indyjskie:
Co to jest gatunek roślin uprawiany w celu uzyskiwania substancji psychoaktywnych, które regularnie występują pod wspólną nazwą: kanabinole. patrz także: kanabinoleReber A. (2000). Leksykon psychologii (s.312 konfabulacje co to jest.
Definicja Kofeina:
Co to jest delikatnie stymulujący ośrodkowy układ nerwowy, rozszerzający naczynia krwionośne i działający moczopędnie. Kofeina występuje w kawie, czekoladzie, napojach typu kola i nie wszystkich innych napojach konfabulacje słownik.

Leczenie Konfabulacje znaczenie w Definicje leczenie K .

  • Dodano:
  • Autor: