Słownik Alkoholik. Leczenie terminów. Alkohol i narkotyki (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i.
alkoholik co to jest

Czy przydatne?

Definicja Alkoholik

Co to znaczy ALKOHOLIK: Osoba dotknięta alkoholizmem. Słownik terminów. Alkohol i narkotyki (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Anoreksja:
Co to jest Międzynarodową Statystyczną Klasyfikacją Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD - 10), anoreksję (jadłowstręt psychiczny) diagnozuje się, gdy występują wszystkie cztery wymienione niżej symptomy (u alkoholik.
Definicja Autyzm:
Co to jest jest zaburzeniem rozwojowym, charakteryzującym się trzema kluczowymi cechami patologii funkcjonowania: * skrajnym unikaniem poprzez dziecko kontaktów z innymi ludźmi * potrzebą zachowania alkoholik.
Definicja Alkoholowy Zespół Płodowy:
Co to jest alkoholowego zespołu płodowego (FAS) jest alkohol, który przechodząc poprzez łożysko wnika do tkanek rozwijającego się płodu. Będąc trucizną zaburza poprawny tok wzrastania dziecka i może doprowadzić alkoholik.
Definicja Aleksytymia:
Co to jest odczuwania, uświadamiania sobie, rozumienia i zwerbalizowania własnych emocji. Aleksytymicy przejawiają niezdolność do werbalizacji własnych emocji, odróżnienia pobudzenia fizjologicznego od alkoholik.

Leczenie Alkoholik znaczenie w Definicje leczenie A .

  • Dodano:
  • Autor: