Definicja Ksenon Bi. Co znaczy poprzez firmę Hella. Rodzaj reflektora ksenonowego, gdzie pojedyncza.
ksenon co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ksenon Bi

Co znaczy BI-KSENON: To jest wytwór firmowany poprzez firmę Hella. Rodzaj reflektora ksenonowego, gdzie pojedyncza żarówka wyładowcza jest używana do wytwarzania światła mijania i drogowego. Działanie lampy biksenonowej opiera się na ruchomej przesłonie, której zadaniem jest sterowanie strumieniem światła w zależnością od obecnych wymogów na drodze. W okresie gdy jest ona podniesiona wytwarza granicę światło-cienia zgodną z wymaganymi uwarunkowaniami dla świateł mijania. W chwili gdy jest opuszczona światło drogowe ma swobodny tor przed sobąW reflektorze biksenonowym światła drogowe mają taką samą barwę, co światła mijania. Oprócz tego światło drogowe charakteryzuje się szerokim i intensywnym promieniem zapewniającym lepszą widoczność na pustych odcinkach drogi.patrz również:Ksenonowe lampy.

Definicja Belka Dolna Pasa Przedniego:
Co to jest stali borowej o bardzo wysokiej wartości naprężenia granicznego, równej 900 niutonów na milimetr kwadratowy. Belka dolna pasa przedniego potrafi rozpraszać siły udarowe w okresie zderzenia z innym bi-ksenon.
Definicja Bendiks Rozrusznika:
Co to jest rozrusznika używanego w silnikach spalinowych. Zadaniem bendiksu jest połączenie rozrusznika z silnikiem przez zębate koło zamachowe. Dzięki bendiksowi rozrusznik może obracać wałem korbowym silnika bi-ksenon.
Definicja Bezpieczeństwo Czynne:
Co to jest funkcji i urządzeń w samochodzie, które przyczyniają się do znacznego obniżenia ryzyka wypadku. To są przedmioty, które zapewnić mają stabilne, a zarazem efektywne hamowanie, dobre przyspieszenie i bi-ksenon.
Definicja Belki Zawieszenia Tylnego:
Co to jest zawieszenia pół-niezależnego. Belki zawieszenia tylnego stosowane są w konstrukcji, która nazywa się belka skrętna. Z tym elementem połączone są wahacze wleczone. Belka skrętna, jak wskazuje sama bi-ksenon.

Czym jest Bi-ksenon znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: