Do czego Ksenon Bi. Co znaczy poprzez firmę Hella. Rodzaj reflektora ksenonowego, gdzie pojedyncza.
ksenon co to jest

Czy przydatne?

Ksenon Bi w samochodzie

Co znaczy BI-KSENON: To jest wytwór firmowany poprzez firmę Hella. Rodzaj reflektora ksenonowego, gdzie pojedyncza żarówka wyładowcza jest używana do wytwarzania światła mijania i drogowego. Działanie lampy biksenonowej opiera się na ruchomej przesłonie, której zadaniem jest sterowanie strumieniem światła w zależnością od obecnych wymogów na drodze. W okresie gdy jest ona podniesiona wytwarza granicę światło-cienia zgodną z wymaganymi uwarunkowaniami dla świateł mijania. W chwili gdy jest opuszczona światło drogowe ma swobodny tor przed sobąW reflektorze biksenonowym światła drogowe mają taką samą barwę, co światła mijania. Oprócz tego światło drogowe charakteryzuje się szerokim i intensywnym promieniem zapewniającym lepszą widoczność na pustych odcinkach drogi.patrz również:Ksenonowe lampy.

Co znaczy BAS:
Porównanie Mechanizm, mechanizm wspomagania nagłego hamowania. Jego zadaniem jest zapewnienie jednakowego działania układu hamulcowego. Działa on dzięki czujnikowi mierzącemu szybkość z jaką wciskamy pedał bi-ksenon co znaczy.
Krzyżówka Belka Dolna Pasa Przedniego:
Dlaczego stali borowej o bardzo wysokiej wartości naprężenia granicznego, równej 900 niutonów na milimetr kwadratowy. Belka dolna pasa przedniego potrafi rozpraszać siły udarowe w okresie zderzenia z innym bi-ksenon krzyżówka.
Co to jest Benzyna:
Jak lepiej głównych rodzajów paliwa używanego do zasilania silników spalinowych. Benzyna jest mieszaniną ciekłych węglowodorów parafinowych, naftenowych, aromatycznych i nienasyconych. To jest ciecz bezbarwna bi-ksenon co to jest.
Słownik Bendiks Rozrusznika:
Kiedy rozrusznika używanego w silnikach spalinowych. Zadaniem bendiksu jest połączenie rozrusznika z silnikiem przez zębate koło zamachowe. Dzięki bendiksowi rozrusznik może obracać wałem korbowym silnika bi-ksenon słownik.

Do czego służy Bi-ksenon w samochodzie Jak działa B .

  • Dodano:
  • Autor: