Definicja Obrotowy Moment. Co znaczy która pochodzi od ciśnienia gazów działających na tłok, a.
moment obrotowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Obrotowy Moment

Co znaczy MOMENT OBROTOWY: To jest iloczyn wartości siły, która pochodzi od ciśnienia gazów działających na tłok, a również długości wykorbienia wału korbowego. Jednostką momentu obrotowego jest Nm, niutonometr. To jest wyznacznik określający charakterystykę silnika. Bardzo regularnie podawany jest w formie wykresu funkcji obrotów, bądź także jako okres max. dla ustalonych obrotów. Im bardziej płaski jest przebieg wykresu momentu obrotowego, tym bardziej elastyczny jest silnik.Gdy wzrasta szybkość silnika, wtedy okres obrotowy rośnie do pewnej granicy. Po uzyskaniu takiego poziomu pomimo wzrostu obrotów, wartość momentu minimalizuje się. Rozłożenie krzywej w wykresie momentu obrotowego wskazuje elastyczność silnika w trakcie przyspieszania w danym zakresie obrotów.

Definicja MIVEC:
Co to jest Innovative Valve timing & lift Electronic Control, elektronicznie sterowany mechanizm zmiennych faz rozrządu stworzony poprzez Mitsubishi. Technologia zmiennych faz rozrządu zaprojektowana poprzez moment obrotowy.
Definicja Masa Nieresorowana:
Co to jest Masa opon, felg, hamulców, fragmentów zawieszenia i innych części, które poruszają się w osi pionowej wraz z kołami. W typowym samochodzie nieresorowane jest około 15% jego całkowitej masy moment obrotowy.
Definicja Migacze Przednie:
Co to jest świetlnej pojazdu. Kierunkowskazy umieszczone są z przodu i z tyłu samochodu. Zintegrowane z reflektorami/lampami samochodu bądź występujące niezależnie. Producenci: HELLA, AXO Scintex moment obrotowy.
Definicja Manszety:
Co to jest Obiekt przegubu skrzyni biegów. Ich celem jest zapobieganie wyciekom i uszczelnianie przegubów osi. Producenci: FORSCH, Teknorot moment obrotowy.

Czym jest Moment obrotowy znaczenie w Słownik na M .

  • Dodano:
  • Autor: