Definicja Diesel Bio. Co znaczy napędzać jednostki wysokoprężne, użytkowane w zastępstwie oleju.
diesel co to jest

Czy przydatne?

Definicja Diesel Bio

Co znaczy BIO-DIESEL: To jest paliwo pozwalające napędzać jednostki wysokoprężne, użytkowane w zastępstwie oleju napędowego. Pozyskiwane jest z łatwo dostępnych surowców odnawialnych jak tłuszcze zwierzęce albo roślinne. Bio-diesel może być stosowany w jednostkach z zapłonem samoczynnym bez ich modyfikacji, bądź także z niewielkimi zmianami, jeżeli to jest niezbędne. Najczęściej nie zawiera on w sobie ropy naftowej, ale w celu otrzymania pewnej jakości może być z nią mieszany. Bio-diesel jest wolny od związków siarki i ołowiu i biodegradowalny i nietoksyczny. Wbrew obiegowej recenzji nie to jest surowy olej, ale to są produkty jego termicznej obróbki. Olej sam w sobie nie spełnia norm ani także parametrów paliw użytkowanych w autach z silnikami diesla.Poza wymienionymi przedtem zaletami ten rodzaj paliwa posiada jeszcze kilka plusów. Czysty bio-diesel bez domieszek posiada większą liczbę cetanową niż zwyczajny olej napędowy, a również lepsze właściwości smarne. Tak więc zasilany nim silnik pracuje w lepszych uwarunkowaniach niż standardowo. Tak samo z ilością energii chemicznej, która jest większa. Badania przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych udowodniły, iż apetyt silnika na to paliwo jest niemal identyczne w porównaniu ze standardowym.

Definicja BLIS:
Co to jest Information Mechanizm, mechanizm kontroli 'martwego pola'. Informuje on kierowcę o pojawieniu się innego pojazdu w tak zwany martwej strefie. Odbywa się tak dzięki umieszczonym w obu bocznych bio-diesel.
Definicja Blokada Mechanizmu Różnicowego:
Co to jest mechaniczne, które jest montowane w obudowie systemu różnicowego. Służy ono do ograniczenia bądź także całkowitej likwidacji różnicy prędkości obrotowej między kołami albo osiami. Urządzenie, które bio-diesel.
Definicja Bieżnik:
Co to jest stykająca się bezpośrednio z drogą i odpowiadająca za jej przyczepność do podłoża, którą gwarantować mają adekwatnie takie przedmioty jak rowki, lamele, klocki bieżnika. W zależności od przeznaczenia bio-diesel.
Definicja Bi-Ksenon:
Co to jest firmowany poprzez firmę Hella. Rodzaj reflektora ksenonowego, gdzie pojedyncza żarówka wyładowcza jest używana do wytwarzania światła mijania i drogowego. Działanie lampy biksenonowej opiera się na bio-diesel.

Czym jest Bio-diesel znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: