Definicja Cbc. Co znaczy mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cbc

Co znaczy CBC: Cornering Brake Control, mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS, a jego zadaniem jest kontrola hamowania na zakrętach, w przypadkach gdzie może dochodzić do nadsterowności pojazdu. Mechanizm CBC zapewnia optymalne rozdysponowanie siły hamowania w trakcie wjeżdżania w zakręty, w chwili gdy nastąpi potrzeba nagłego użycia hamulców. Jego działanie opiera się na monitorowaniu ruchu kół, a również sił działających na nie. Dla każdego koła dobierane jest indywidualne ciśnienie w tłoczkach układu hamulcowego.skutkiem optymalnie dobranej mocy hamowania jest utrzymanie trakcji. Mechanizm po raz pierwszy został zastosowany w BMW Serii 5 w 1997 roku. Jest on przykładem układu EBD.

Definicja CPR:
Co to jest Oceniane są szczególne siedzenia dostarczone poprzez producenta, ich dyrektywa i sposób montażu i ich wytrzymałość na czołowe i boczne zderzenia auta cbc.
Definicja Części Drążków Stabilizatora:
Co to jest stabilizatora to jest metalowy obiekt zawieszenia przebiegający w poprzek pojazdu. Drążek stabilizatora ma najczęściej ok. metra długości. W skład części drążków stabilizatora może wchodzić tuleja i cbc.
Definicja Coupe:
Co to jest zamknięte, w samochodzie osobowym, które wyróżnia się wiele bardziej opływową i sportową stylistyką, niż w razie klasycznego nadwozia sedan. Auto tego typu posiada najczęściej dwoje, a czasami nawet cbc.
Definicja Części Reflektorów:
Co to jest urządzeniem odpowiedzialnym za oświetlenie samochodu. Wyróżniamy kilka rodzajów reflektorów: lampy żarowe, halogenowe, wyładowcze (ksenonowe), diodowe. W skład zestawu wchodzi klosz reflektora i cbc.

Czym jest CBC znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: