Definicja Cbc. Co znaczy mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cbc

Co znaczy CBC: Cornering Brake Control, mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS, a jego zadaniem jest kontrola hamowania na zakrętach, w przypadkach gdzie może dochodzić do nadsterowności pojazdu. Mechanizm CBC zapewnia optymalne rozdysponowanie siły hamowania w trakcie wjeżdżania w zakręty, w chwili gdy nastąpi potrzeba nagłego użycia hamulców. Jego działanie opiera się na monitorowaniu ruchu kół, a również sił działających na nie. Dla każdego koła dobierane jest indywidualne ciśnienie w tłoczkach układu hamulcowego.skutkiem optymalnie dobranej mocy hamowania jest utrzymanie trakcji. Mechanizm po raz pierwszy został zastosowany w BMW Serii 5 w 1997 roku. Jest on przykładem układu EBD.

Definicja Części Zawieszenia:
Co to jest układ mocujący koło do nadwozia albo ramy samochodu. Zadaniem zawieszenia jest resorowanie i amortyzacja nierówności. W zależności od rodzaju zawieszenia w jego skład mogą wchodzić takie przedmioty cbc.
Definicja CEPiK:
Co to jest Pojazdów i Kierowców, to jest mechanizm informatyczny, który obejmuje centralną bazę danych zbierającą informację o pojazdach i ich właścicielach, posiadaczach i osobach, które mają uprawnienia do cbc.
Definicja Części Lampy Przeciwmgielnej:
Co to jest przeciwmgielna to jest dodatkowy reflektor montowany z przodu i z tyłu pojazdu. Obiekt ten jest używany w trakcie jazdy we mgle i ograniczonej widoczności. W skład lampy przeciwmgielnej wchodzi klosz cbc.
Definicja Czujnik ABS:
Co to jest To jest obiekt składowy układu ABS. Czujnik ABS to jest czujnik prędkości obrotowej kół jezdnych wykorzystujący działanie indukcji magnetycznej cbc.

Czym jest CBC znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: