Do czego Cbc. Co znaczy mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS.
co to jest

Czy przydatne?

Cbc w samochodzie

Co znaczy CBC: Cornering Brake Control, mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS, a jego zadaniem jest kontrola hamowania na zakrętach, w przypadkach gdzie może dochodzić do nadsterowności pojazdu. Mechanizm CBC zapewnia optymalne rozdysponowanie siły hamowania w trakcie wjeżdżania w zakręty, w chwili gdy nastąpi potrzeba nagłego użycia hamulców. Jego działanie opiera się na monitorowaniu ruchu kół, a również sił działających na nie. Dla każdego koła dobierane jest indywidualne ciśnienie w tłoczkach układu hamulcowego.skutkiem optymalnie dobranej mocy hamowania jest utrzymanie trakcji. Mechanizm po raz pierwszy został zastosowany w BMW Serii 5 w 1997 roku. Jest on przykładem układu EBD.

Co znaczy CEPiK:
Porównanie Pojazdów i Kierowców, to jest mechanizm informatyczny, który obejmuje centralną bazę danych zbierającą informację o pojazdach i ich właścicielach, posiadaczach i osobach, które mają uprawnienia do cbc co znaczy.
Krzyżówka Części Lamp Tylnych:
Dlaczego obiekt oświetlenia samochodu. Występują one po obu skrajnych stronach tyłu samochodu. W skład lampy tylnej wchodzi zespolony klosz lampy i żarówki. Producenci: Abakus, Alkar, Magneti Marelli cbc krzyżówka.
Co to jest Części Hamulca Tarczowego:
Jak lepiej jest rodzaj hamulca ciernego, gdzie tarcie produkowane jest pomiędzy tarczami na wale i tarczami połączonymi na stałe z nieruchomym kadłubem. Odznacza się kilka rodzajów hamulców tarczowych cbc co to jest.
Słownik Części Lampy Przeciwmgielnej:
Kiedy przeciwmgielna to jest dodatkowy reflektor montowany z przodu i z tyłu pojazdu. Obiekt ten jest używany w trakcie jazdy we mgle i ograniczonej widoczności. W skład lampy przeciwmgielnej wchodzi klosz cbc słownik.

Do czego służy CBC w samochodzie Jak działa C .

  • Dodano:
  • Autor: