Definicja Cbc. Co znaczy mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cbc

Co znaczy CBC: Cornering Brake Control, mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS, a jego zadaniem jest kontrola hamowania na zakrętach, w przypadkach gdzie może dochodzić do nadsterowności pojazdu. Mechanizm CBC zapewnia optymalne rozdysponowanie siły hamowania w trakcie wjeżdżania w zakręty, w chwili gdy nastąpi potrzeba nagłego użycia hamulców. Jego działanie opiera się na monitorowaniu ruchu kół, a również sił działających na nie. Dla każdego koła dobierane jest indywidualne ciśnienie w tłoczkach układu hamulcowego.skutkiem optymalnie dobranej mocy hamowania jest utrzymanie trakcji. Mechanizm po raz pierwszy został zastosowany w BMW Serii 5 w 1997 roku. Jest on przykładem układu EBD.

Definicja CVT:
Co to jest Variable Transmissions, automatyczna, bezstopniowa skrzynia biegów. Protoplasta takiego układu pozwalający na zmianę przełożeń w sposób ciągły został przygotowany już w 1897 roku. Niedługo później cbc.
Definicja Czujnik Zużycia Hamulców:
Co to jest umieszczony w klocku hamulcowym, który monitoruje zużycie układu hamulcowego. W chwili gdy dotknie on tarczy hamulcowej i zostanie zamknięty obwód elektryczny komputer pokładowy otrzyma informację cbc.
Definicja CMBS:
Co to jest wspomagający działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i przeciwdziałanie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Gdy dystans między naszym autem, a poprzedzającym je cbc.
Definicja CPR:
Co to jest Oceniane są szczególne siedzenia dostarczone poprzez producenta, ich dyrektywa i sposób montażu i ich wytrzymałość na czołowe i boczne zderzenia auta cbc.

Czym jest CBC znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: