Definicja Elektrycznych Szyb Podnośniki. Co znaczy którym możliwe jest podnoszenie szyb dzięki.
podnośniki szyb elektrycznych co to jest

Czy przydatne?

Definicja Elektrycznych Szyb Podnośniki

Co znaczy PODNOŚNIKI SZYB ELEKTRYCZNYCH: Silniczki elektryczne, dzięki którym możliwe jest podnoszenie szyb dzięki przycisku. Zaopatrzone są w moduł sterujący całym układem. Producenci: Exus, AMT.

Definicja Przełączniki Zespolone:
Co to jest System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za włączanie i przełączanie kilku przyrządów: światłami, kierunkowskazamu, spryskiwaczami etc. Producent: HANS PRIES, Magneti-Marelli podnośniki szyb elektrycznych.
Definicja PAX:
Co to jest który został stworzony poprzez koncerny oponiarskie Michelin i Pirelli. Jego zadaniem jest ochrona kierowców i pasażerów samochodu przed niebezpieczeństwem związanym z nagłym ubytkiem powietrza w podnośniki szyb elektrycznych.
Definicja Poduszka Mocowania Silnika:
Co to jest Obiekt podtrzymujący silnik samochodu od spodu pojazdu. Sama poduszka pełni natomiast funkcję amortyzującą silnik i niweluje wstrząsy w trakcie jazdy. Producenci: HANS PRIES, Febi Bilstein podnośniki szyb elektrycznych.
Definicja Prowadnica Zaworu:
Co to jest skład uszczelniaczy zaworów, które mają na celu trzymanie w odpowiedniej osi zawory. Dlatego utrzymywana jest właściwa kompresja w układzie. Producenci: Auto-Metal s.c., TRW Automotive podnośniki szyb elektrycznych.

Czym jest Podnośniki szyb elektrycznych znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: