Definicja Zespolone Przełączniki. Co znaczy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za włączanie i.
przełączniki zespolone co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zespolone Przełączniki

Co znaczy PRZEŁĄCZNIKI ZESPOLONE: System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za włączanie i przełączanie kilku przyrządów: światłami, kierunkowskazamu, spryskiwaczami etc. Producent: HANS PRIES, Magneti-Marelli.

Definicja PRS:
Co to jest Mechanizm. To jest urządzenie odpowiedzialne za odłączanie pedałów, opatentowane poprzez firmę Opel. Zwalnia ono zespół pedałów w trakcie zderzenia, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko urazu stóp i przełączniki zespolone.
Definicja Pasek Balansowy:
Co to jest Część składowa systemu paska rozrządu i wałków rozrządu. Zapobiega drganiom silnika. Producenci: Jakoparts, NTN przełączniki zespolone.
Definicja Przesuwka Biegu:
Co to jest systemu skrzyni biegów. W połączeniu z innymi elementami służy do zabezpieczenia konkretnego biegu przed jego ewentualnym "wyskoczeniem" w trakcie jazdy. Producenci: Jungheinrich Polska Sp przełączniki zespolone.
Definicja Pompa Paliwa:
Co to jest odpowiada za dostarczenie paliwa do układu zasilania. Zapewnia odpowiednie ciśnienie w układzie. Użytkowane są dwa typy pomp paliwa: pompa rotacyjna i pompa wirnikowa. Producenci: MTM, Bosch przełączniki zespolone.

Czym jest Przełączniki zespolone znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: