Definicja Hamulcowe Tarcze. Co znaczy elementem, który bezpośrednio przyczynia się do wyhamowania.
tarcze hamulcowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Hamulcowe Tarcze

Co znaczy TARCZE HAMULCOWE: Tarcze hamulcowe są tym elementem, który bezpośrednio przyczynia się do wyhamowania pojazdu, w rezultacie tarcia o nie klockami hamulcowymi. Dzięki swoim właściwościom (mniejsza masa, lepsza wydajność, mniejsza usterkowość) są lepszym rozwiązaniem od popularnych "bębnów". Tarcze hamulcowe mogą oczywiście ulec zużyciu. Jeżeli ich grubość będzie poniżej podanej poprzez producenta albo także nastąpi na przykład ich wykrzywienie, wówczas konieczna jest ich zamiana. Należy pamiętać, aby zmieniać równocześnie zawsze obie tarcze z jednej osi, a wspólnie z nimi dokonać zamiany klocków hamulcowych.Producenci: ATM Mikoda, Brembo, Delphi, LPR, NBD, Remsa, Zimmerman.

Definicja Turbosprężarka:
Co to jest doładowujące silnik przez wstępne sprężenie powietrza albo mieszanki paliwowo - powietrznej docierającej do komory spalania. Dlatego możliwe jest efektywne powiększenie sprawności silnika. W skład tarcze hamulcowe.
Definicja TDI:
Co to jest Injection, technologia zastrzeżona poprzez grupę VAG. To jest silnik wysokoprężny zasilany bezpośrednim wtryskiem do komory spalania. Silniki tego typu są spotykane w samochodach marki Volkswagen tarcze hamulcowe.
Definicja Termowyłącznik:
Co to jest obiekt układu chłodzenia, którego zadaniem jest sterowanie elektrycznym wentylatorem, w chwili gdy temp. płynu chłodzącego znacznie wzrośnie. Producenci: 4Max, Behr, Febi, Hans Pries, Vernet tarcze hamulcowe.
Definicja Tiptronic:
Co to jest automatycznej skrzyni biegów, która daje sposobność zmiany sekwencyjnej. Kierowca posiada sposobność jazdy w trybie automatycznym "D", ale do dyspozycji posiada również tryb manualny. W tarcze hamulcowe.

Czym jest Tarcze hamulcowe znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: