Definicja Hamulcowe Tarcze. Co znaczy elementem, który bezpośrednio przyczynia się do wyhamowania.
tarcze hamulcowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Hamulcowe Tarcze

Co znaczy TARCZE HAMULCOWE: Tarcze hamulcowe są tym elementem, który bezpośrednio przyczynia się do wyhamowania pojazdu, w rezultacie tarcia o nie klockami hamulcowymi. Dzięki swoim właściwościom (mniejsza masa, lepsza wydajność, mniejsza usterkowość) są lepszym rozwiązaniem od popularnych "bębnów". Tarcze hamulcowe mogą oczywiście ulec zużyciu. Jeżeli ich grubość będzie poniżej podanej poprzez producenta albo także nastąpi na przykład ich wykrzywienie, wówczas konieczna jest ich zamiana. Należy pamiętać, aby zmieniać równocześnie zawsze obie tarcze z jednej osi, a wspólnie z nimi dokonać zamiany klocków hamulcowych.Producenci: ATM Mikoda, Brembo, Delphi, LPR, NBD, Remsa, Zimmerman.

Definicja Termowyłącznik:
Co to jest obiekt układu chłodzenia, którego zadaniem jest sterowanie elektrycznym wentylatorem, w chwili gdy temp. płynu chłodzącego znacznie wzrośnie. Producenci: 4Max, Behr, Febi, Hans Pries, Vernet tarcze hamulcowe.
Definicja Twin Spark:
Co to jest polegająca na zamontowaniu podwójnego zapłonu. Dokładniej mówiąc na każdy cylinder auta przypadają dwie świece zapłonowe, które dają na raz dwie iskry zapewniające niezawodny zapłon mieszanki tarcze hamulcowe.
Definicja Tłok:
Co to jest obiekt silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki paliwowo-powietrznej i zamianę jej w siłę, która spowoduje obracanie się silnika. Tłok znajduje się w cylindrze tarcze hamulcowe.
Definicja Tempomat Aktywny:
Co to jest zaawansowana wersja konwencjonalnego tempomatu umożliwiającego utrzymywanie stałej prędkości. Wersja czynna pozwala na dynamiczną zmianę ustawionej prędkości w relacji do warunków drogowych. Tempomat tarcze hamulcowe.

Czym jest Tarcze hamulcowe znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: