Definicja Termostat. Co znaczy chłodzenia, który jest odpowiedzialny za utrzymanie optymalnej temp.
termostat co to jest

Czy przydatne?

Definicja Termostat

Co znaczy TERMOSTAT: Termostat to obiekt układu chłodzenia, który jest odpowiedzialny za utrzymanie optymalnej temp. pracy dla silnika, aby nie doszło do jego przegrzania ani do przechłodzenia, co może przyczynić się do spadku jego sprawności. Jeżeli temp. silnika jest niska, wówczas termostat zamyka dopływ cieczy chłodzącej do chłodnicy. Stosunkowo jej wzrostu rozpoczyna uchylać się termostat i ciecz chłodząca przepływa także poprzez chłodnicę, aż po włączenie wentylatora. Problemy z termostatem mogą skutkować nie tylko wadliwie działającymi układami chłodzenia i nagrzewania, lecz także przyczynić się do powiększenia zużycia paliwa, a w skrajnych sytuacjach nawet do uszkodzenia silnika.Producenci: 4Max, Febi, Hans Pries, Mera, Wahler.

Definicja TCS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm kontroli trakcji wykonujący część funkcji za które odpowiedzialny jest ASR. TCS działa na ślizgające się koło, a nie jak silnik, jak w razie poprzedniego. Układ wykonuje część termostat.
Definicja Tłok:
Co to jest obiekt silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki paliwowo-powietrznej i zamianę jej w siłę, która spowoduje obracanie się silnika. Tłok znajduje się w cylindrze termostat.
Definicja Targa:
Co to jest nadwozia złączający w sobie cechy kabrioleta i coupe, gdzie środkową część dachu jest możliwa do zdemontowania. Za plecami pasażerów znajdują się słupki środkowe wspólnie z pełnowymiarowym pałąkiem termostat.
Definicja Twinport:
Co to jest użytkowana poprzez producenta samochodów marki Opel, w małych silnikach cztero zaworowych. Pozwala ona na efektywne pomniejszenie spalania. Jej działanie bazuje na stosowaniu zwiększonego stopnia termostat.

Czym jest Termostat znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: