Definicja Wycieraczki. Co znaczy wykorzystywany do czyszczenia przedniej i tylnej szyby w aucie.
wycieraczki co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wycieraczki

Co znaczy WYCIERACZKI: Obiekt wyposażenia samochodu wykorzystywany do czyszczenia przedniej i tylnej szyby w aucie, rzadziej przednich reflektorów, przeważnie połączony ze spryskiwaczem. W zależności od modelu wycieraczki pracują w kilku trybach prędkości, różna może być ich także liczba i sposób pracy na przedniej szybie - od jednej wycieraczki, po dwie poruszające się w tym samym kierunku, bądź przeciwbieżnie. Coraz powszechniejszym rozwiązaniem, jaki można spotkać w samochodach, jest tak zwany czujnik deszczu, który automatycznie uruchamia wycieraczki, w chwili gdy szyba zostaje zmoczona. W autach z wyższej półki cenowej możnaa spotkać również wycieraczki wraz ze spryskiwaczami przednich reflektorów.w razie wycieraczek warto pamiętać, aby były one w dobrym stanie. Żywotność gum nie jest zbyt długa, powinno się je zmieniać raz, a wg nie wszystkich nawet dwa razy pośrodku roku.Producenci: Bosch, Valeo, 4Max.

Definicja Włącznik Świateł Cofania:
Co to jest cofania automatycznie włącza światła cofania po wybraniu biegu wstecznego. Opiera się on o czujnik, który jest zlokalizowany przy skrzyni biegów i który przy każdorazowym wrzuceniu biegu wstecznego wycieraczki.
Definicja Wentylator Visco:
Co to jest służy do odprowadzania ciepła, które powstaje w trakcie pracy silnika. Tego typu wentylator jest wiele bardziej wydajny i użytkowany jest raczej w takich samochodach, których jednostki pracują wiele wycieraczki.
Definicja Włącznik Świateł Stop:
Co to jest stop znajduje się przeważnie na końcu pedału hamulca. Jeżeli światła stopu nie działają i nie to jest wina przepalonej żarówki, może to oznaczać przepalony bezpiecznik, uszkodzony sam włącznik bądź wycieraczki.
Definicja Wsporniki:
Co to jest Wsporniki to przedmioty konstrukcyjne, których celem jest podtrzymywanie poszczególnych części na przykład silnika,skrzyni biegów, zawieszenia w jak w najwyższym stopniu nieruchomej pozycji wycieraczki.

Czym jest Wycieraczki znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: