Definicja Wycieraczki. Co znaczy wykorzystywany do czyszczenia przedniej i tylnej szyby w aucie.
wycieraczki co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wycieraczki

Co znaczy WYCIERACZKI: Obiekt wyposażenia samochodu wykorzystywany do czyszczenia przedniej i tylnej szyby w aucie, rzadziej przednich reflektorów, przeważnie połączony ze spryskiwaczem. W zależności od modelu wycieraczki pracują w kilku trybach prędkości, różna może być ich także liczba i sposób pracy na przedniej szybie - od jednej wycieraczki, po dwie poruszające się w tym samym kierunku, bądź przeciwbieżnie. Coraz powszechniejszym rozwiązaniem, jaki można spotkać w samochodach, jest tak zwany czujnik deszczu, który automatycznie uruchamia wycieraczki, w chwili gdy szyba zostaje zmoczona. W autach z wyższej półki cenowej możnaa spotkać również wycieraczki wraz ze spryskiwaczami przednich reflektorów.w razie wycieraczek warto pamiętać, aby były one w dobrym stanie. Żywotność gum nie jest zbyt długa, powinno się je zmieniać raz, a wg nie wszystkich nawet dwa razy pośrodku roku.Producenci: Bosch, Valeo, 4Max.

Definicja Wentylator:
Co to jest chłodnicy to jeden z przedmiotów układu chłodzenia, którego zadaniem jest niedopuszczenie do przegrzania się silnika. Wentylator włącza się, gdy temp. silnika znacznie wzrasta, a sygnał do wycieraczki.
Definicja Wspornik Silnika:
Co to jest podwieszenia silnika to obiekt zawieszenia silnika, który dzięki poduszki silnika (gumowej i niestety podatnej na uszkodzenia) przymocowuje jednostkę napędową do karoserii. Producenci: Corteco, Hans wycieraczki.
Definicja Wentylator Visco:
Co to jest służy do odprowadzania ciepła, które powstaje w trakcie pracy silnika. Tego typu wentylator jest wiele bardziej wydajny i użytkowany jest raczej w takich samochodach, których jednostki pracują wiele wycieraczki.
Definicja Wałek Rozrządu:
Co to jest ważniejszych przedmiotów składowych silnika. Znajduje się on w górnej części silnika pod pokrywą zaworów. Napędzany jest poprzez pasek rozrządu, dzięki koła pasowego, które mocowane jest bezpośrednio wycieraczki.

Czym jest Wycieraczki znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: