Blenda co znaczy Błona fotograficzna krzyżówka Bromolej co to jest Bagnet F słownik Bokeh czym jest.
balsam kanadyjski balans co to jest

Słownik fotograficzny na B

  • Co to jest Balsam kanadyjski Czym jest to ekstrakt z żywicy sosny kanadyjskiej charakteryzujący się współczynnikiem załamania światła identycznym albo bardzo zbliżonym do wielu co znaczy.
  • Co to jest Balans bieli Czym jest jest termin w odniesieniu aparatów cyfrowych i kamer cyfrowych. To jest mechanizm kompensacji barw obrazu zarejestrowanego poprzez matrycę krzyżówka.
  • Co to jest Barwoczułość Czym jest uczulenie emulsji fotograficznej na światło o różnych barwach. Rozróżniamy następujące rodzaje uczulenia: nieuczulone – uczulone tylko na co to jest.
  • Co to jest Bagnet K Czym jest mechanizm mocowania obiektywu do aparatu fotograficznego wprowadzony w 1975 poprzez firmę Pentax. Mechanizm ten jest wciąż udoskonalany słownik.
  • Co to jest Bokeh Czym jest to transliteracja japońskiego słowa oznaczającego rozmycie, opisującego w fotografii sposób oddawania nieostrości obiektów znajdujących się czym jest.
  • Co to jest Bagnet F Czym jest mechanizm mocowania obiektywu do aparatu fotograficznego wprowadzony w 1959 roku i stosowany do dziś poprzez firmę Nikon. Bagnet F ma trzy co oznacza.
  • Co to jest Bromolej Czym jest zwany sposób drukarska, bardzo popularna od początku XX wieku aż do jego połowy. Uzyskanie bromoleju, a więc odbitki bromolejowej, należy tłumaczenie.
  • Co to jest Błona fotograficzna Czym jest kolokwialnie video, klisza) – jeden z fundamentalnych rodzajów materiałów światłoczułych. Błona fotograficzna jest materiałem płaskim przykłady.
  • Co to jest Blenda Czym jest odblaskowy) - obiekt wykorzystywany do odbicia światła w celu uzyskania odpowiedniego oświetlenia fotografowanego obiektu. W zależności od definicja.

Co to jest: Definicje w słowniku fotograficznym

Aparat, fotografia, fotograf. Definicje fotograficzne, części aparatu, definicja. Dla fotografa zawodowego, dla amatora fotografii, pojęcie.

Definicja Blenda co znaczy Błona fotograficzna krzyżówka Bromolej co to jest Bagnet F słownik Bokeh czym jest Bagnet K co oznacza Barwoczułość tłumaczenie Balans bieli. co to znaczy.

Słownik Balsam kanadyjski co znaczy Balans bieli krzyżówka Barwoczułość co to co to jest.