Barwoczułość co znaczy Bromolej krzyżówka Balsam kanadyjski co to jest Bokeh słownik Blenda czym.
balans bieli bagnet krzyżówka co to jest

Słownik fotograficzny na B

  • Co to jest Balans bieli Czym jest jest termin w odniesieniu aparatów cyfrowych i kamer cyfrowych. To jest mechanizm kompensacji barw obrazu zarejestrowanego poprzez matrycę co znaczy.
  • Co to jest Bagnet F Czym jest mechanizm mocowania obiektywu do aparatu fotograficznego wprowadzony w 1959 roku i stosowany do dziś poprzez firmę Nikon. Bagnet F ma trzy krzyżówka.
  • Co to jest Bagnet K Czym jest mechanizm mocowania obiektywu do aparatu fotograficznego wprowadzony w 1975 poprzez firmę Pentax. Mechanizm ten jest wciąż udoskonalany co to jest.
  • Co to jest Błona fotograficzna Czym jest kolokwialnie video, klisza) – jeden z fundamentalnych rodzajów materiałów światłoczułych. Błona fotograficzna jest materiałem płaskim słownik.
  • Co to jest Blenda Czym jest odblaskowy) - obiekt wykorzystywany do odbicia światła w celu uzyskania odpowiedniego oświetlenia fotografowanego obiektu. W zależności od czym jest.
  • Co to jest Bokeh Czym jest to transliteracja japońskiego słowa oznaczającego rozmycie, opisującego w fotografii sposób oddawania nieostrości obiektów znajdujących się co oznacza.
  • Co to jest Balsam kanadyjski Czym jest to ekstrakt z żywicy sosny kanadyjskiej charakteryzujący się współczynnikiem załamania światła identycznym albo bardzo zbliżonym do wielu tłumaczenie.
  • Co to jest Bromolej Czym jest zwany sposób drukarska, bardzo popularna od początku XX wieku aż do jego połowy. Uzyskanie bromoleju, a więc odbitki bromolejowej, należy przykłady.
  • Co to jest Barwoczułość Czym jest uczulenie emulsji fotograficznej na światło o różnych barwach. Rozróżniamy następujące rodzaje uczulenia: nieuczulone – uczulone tylko na definicja.

Co to jest: Definicje w słowniku fotograficznym

Aparat, fotografia, fotograf. Definicje fotograficzne, części aparatu, definicja. Dla fotografa zawodowego, dla amatora fotografii, pojęcie.

Definicja Barwoczułość co znaczy Bromolej krzyżówka Balsam kanadyjski co to jest Bokeh słownik Blenda czym jest Błona fotograficzna co oznacza Bagnet K tłumaczenie. co to znaczy.

Słownik Balans bieli co znaczy Bagnet F krzyżówka Bagnet K co to jest Błona co to jest.