Do czego służy Studyjny Aparat. Definicja najwyższym stopniu zbliżonej do pierwszych aparatów.
aparat studyjny co to jest

Czy przydatne?

Definicja Aparat studyjny

Do czego służy APARAT STUDYJNY: Aparat studyjny – aparat fotograficzny o konstrukcji w najwyższym stopniu zbliżonej do pierwszych aparatów konstruowanych w XIX wieku. Zasadnicze różnice między aparatami studyjnymi a innymi typami aparatów fotograficznych: nie jest przenośny (musi być zamontowany na statywie na skutek swoich rozmiarów przez pochylanie przedniego i tylnego standardu ma sposobność zmieniania płaszczyzny ostrości, odpowiednio z zasadami reguły Scheimpfluga to jest aparat wielkoformatowy (format klatki przynajmniej 9x12 cm/4x5 cala) zaopatrzony w wymienne kasety do innych (mniejszych) typów kliszy (również do materiałów natychmiastowych) Z takiego rodzaju aparatów korzystają aktualnie raczej artyści i fotografowie reklamowi.

Definicja Atelier:
Co to jest pomieszczenie albo zespół pomieszczeń stanowiących miejsce pracy twórczej twórcy dostosowanych do jego indywidualnych upodobań i charakteru wykonywanej profesji (fotografa, malarza, rzeźbiarza aparat studyjny.
Definicja Agfa:
Co to jest Agfa, znana również jako AGFA) – producent materiałów i urządzeń stosowanych w fotografii, filmie, twórczości audiowizualnej i druku. Spółka została założona w 1867 nieopodal Berlina jako aparat studyjny.
Definicja Aberracja Sferyczna:
Co to jest jes to właściwość soczewki, układu optycznego, obiektywu albo zwierciadła sferycznego, polegająca na odmiennych długościach ogniskowania promieni świetlnych z racji na ich położenie między środkiem aparat studyjny.
Definicja Amidol:
Co to jest chlorowodorek 2,4-diaminofenolu, C6H3(NH2)2OH·2HCl) - organiczny związek chemiczny. Ma właściwości redukujące, użytkowany jest w szeregu wywoływaczy fotograficznych, zarówno w fotografii czarno aparat studyjny.

Działanie Studyjny Aparat znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: