Do czego służy Nikkor. Definicja wytwarzanych albo firmowanych poprzez japońskiego producenta.
nikkor co to jest

Czy przydatne?

Definicja Nikkor

Do czego służy NIKKOR: Nikkor - nazwa praktycznie wszystkich obiektywów wytwarzanych albo firmowanych poprzez japońskiego producenta sprzętu fotograficznego Nippon Kogaku, dostosowanych do aparatów fotograficznych o nazwie Nikon wytwarzanych poprzez tę samą firmę. Po raz pierwszy nazwa Nikkor użyta została w 1932 roku.

Definicja Nikon:
Co to jest producent sprzętu fotograficznego i optycznego. Spółka została założona w roku 1917 jako Nippon Kogaku Kogyo Kabushiki Kaisha. W roku 1948 spółka wypuściła pierwszy aparat fotograficzny NIKON, który nikkor co znaczy.
Definicja Negatyw:
Co to jest odwrotność pozytywu, a więc oryginału. W fotografii monochromatycznej, negatyw jest przeciwieństwem jasności tonów z uwzględnieniem pełnej skali dynamiki nośnika (na przykład dla jasnego obrazu nikkor krzyżówka.
Definicja Naświetlenie:
Co to jest mechanizm padania światła na materiał światłoczuły, dzięki czemu powstaje na nim obraz utajony. Po naświetleniu uzyskany obraz musi być jeszcze przynajmniej spowodowany, a w dalszym ciągu utrwalony nikkor co to jest.
Definicja Namiot Bezcieniowy:
Co to jest Namiot bezcieniowy - namiot z rurek i półprzeźroczystej tkaniny, normalnie w neutralnym kolorze, pozwalający na uzyskiwanie zdjęć elementów pozbawionych cienia wynikającego z oświetlenia nikkor słownik.

Działanie Nikkor znaczenie w Słownik na N .

  • Dodano:
  • Autor: