Do czego służy Luminescencja. Definicja zdarzenie emisji fal świetlnych poprzez ciała, spowodowane.
luminescencja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Luminescencja

Do czego służy LUMINESCENCJA: Luminescencja, tak zwany zimne świecenie, jarzenie – zdarzenie emisji fal świetlnych poprzez ciała, spowodowane inną powodem niż rozgrzanie ich do adekwatnie wysokiej temp.. Odznacza się także bioluminescencję, a więc zjawiska emitowania w ciemności fal świetlnych poprzez organizmy żywe, które to zjawiska są jednak w rzeczywistości nie wszystkimi z form luminescencji (przeważnie to jest chemiluminescencja).

Definicja Latensyfikacja:
Co to jest sposób powiększenia czułości filmu fotograficznego polegająca na wstępnym naświetleniu filmu bardzo słabym światłem. Osiągana przez nadczulanie optyczne i chemiczne służy odratowaniu zdjęć luminescencja co znaczy.
Definicja Luksografia:
Co to jest Luksografia - sposób otrzymywania obrazów poprzez bezpośrednie naświetlanie materiałów światłoczułych, na które nałożone są elementy o różnym stopniu przeźroczystości; jeden z rodzajów fotogramu luminescencja krzyżówka.
Definicja Leica:
Co to jest pochodzi od nazwiska właściciela zakładów: Leitz i od słowa camera) — marka pierwszych fotograficznych aparatów małoobrazkowych. Pierwszy aparat marki Leica skonstruował Oskar Barnack w 1913 roku luminescencja co to jest.
Definicja Lumen:
Co to jest jednostka miary strumienia świetlnego w układzie SI (jednostka pochodna układu SI) 1 lm = 1cd·sr To jest strumień świetlny wysłany w jednostkowy kąt bryłowy (steradian) poprzez izotropowe punktowe luminescencja słownik.

Działanie Luminescencja znaczenie w Słownik na L .

  • Dodano:
  • Autor: