Do czego służy Luminescencja. Definicja zdarzenie emisji fal świetlnych poprzez ciała, spowodowane.
luminescencja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Luminescencja

Do czego służy LUMINESCENCJA: Luminescencja, tak zwany zimne świecenie, jarzenie – zdarzenie emisji fal świetlnych poprzez ciała, spowodowane inną powodem niż rozgrzanie ich do adekwatnie wysokiej temp.. Odznacza się także bioluminescencję, a więc zjawiska emitowania w ciemności fal świetlnych poprzez organizmy żywe, które to zjawiska są jednak w rzeczywistości nie wszystkimi z form luminescencji (przeważnie to jest chemiluminescencja).

Definicja Lumen:
Co to jest jednostka miary strumienia świetlnego w układzie SI (jednostka pochodna układu SI) 1 lm = 1cd·sr To jest strumień świetlny wysłany w jednostkowy kąt bryłowy (steradian) poprzez izotropowe punktowe luminescencja co to jest.
Definicja Luminancja:
Co to jest rozmiar fotometryczna będąca miarą natężenia światła padającego w danym kierunku. Opisuje liczba światła, które przechodzi albo jest emitowane poprzez ustaloną powierzchnię i mieści się w zadanym luminescencja definicja.
Definicja Lampa Błyskowa:
Co to jest urządzenie, które wyzwala wiązkę światła konieczną do właściwego oświetlenia fotografowanego obiektu. Umożliwia wykonywanie zdjęć w niekorzystnych uwarunkowaniach oświetleniowych. Niekiedy dodatkowo luminescencja co znaczy.
Definicja Lustrzanka:
Co to jest fotograficzny zaopatrzony w lustro i matówkę. Zadaniem zespołu lustra i matówki jest precyzyjna prezentacja bieżącego kadru. Rozwiązanie takie ma znaczenie przy dokładnym nastawianiu odległości luminescencja słownik.

Działanie Luminescencja znaczenie w Słownik na L .

  • Dodano:
  • Autor: