Do czego służy Luminescencja. Definicja zdarzenie emisji fal świetlnych poprzez ciała, spowodowane.
luminescencja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Luminescencja

Do czego służy LUMINESCENCJA: Luminescencja, tak zwany zimne świecenie, jarzenie – zdarzenie emisji fal świetlnych poprzez ciała, spowodowane inną powodem niż rozgrzanie ich do adekwatnie wysokiej temp.. Odznacza się także bioluminescencję, a więc zjawiska emitowania w ciemności fal świetlnych poprzez organizmy żywe, które to zjawiska są jednak w rzeczywistości nie wszystkimi z form luminescencji (przeważnie to jest chemiluminescencja).

Definicja Luminancja:
Co to jest rozmiar fotometryczna będąca miarą natężenia światła padającego w danym kierunku. Opisuje liczba światła, które przechodzi albo jest emitowane poprzez ustaloną powierzchnię i mieści się w zadanym luminescencja.
Definicja Lampa Ciemniowa:
Co to jest urządzenie emitujące światło nieszkodliwe dla materiałów światloczułych, pozwalające na człowiekowi pracę (poruszanie się, operowanie obiektami) w laboratorium fotochemicznym albo ciemni luminescencja.
Definicja Liczba Przewodnia:
Co to jest LP) ustala moc lamp błyskowych. Znaczy ona odległość lampy od obiektu, z jakiej do obiektu dotrze odpowiednia liczba światła do poprawnego naświetlenia filmu ISO 100 przy przysłonie f/1. Liczba luminescencja.
Definicja Leica:
Co to jest pochodzi od nazwiska właściciela zakładów: Leitz i od słowa camera) — marka pierwszych fotograficznych aparatów małoobrazkowych. Pierwszy aparat marki Leica skonstruował Oskar Barnack w 1913 roku luminescencja.

Działanie Luminescencja znaczenie w Słownik na L .

  • Dodano:
  • Autor: