Do czego służy Rolleiflex. Definicja poprzez niemiecką firmę Rollei. Bardzo popularne są.
rolleiflex co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rolleiflex

Do czego służy ROLLEIFLEX: Rolleiflex to marka aparatów fotograficznych wytwarzanych poprzez niemiecką firmę Rollei. Bardzo popularne są średnioformatowe Rolleiflexy jednoobiektywowe np SL 66 i SL 6008 integral, dwuobiektywowe - 2,8 F. Lustrzanki na video małoobrazkowy: SL35, SL 35 E. Wysoka jakość wykonania i sposobność podpięcia doskonałej optyki Rolleia (bagnet QBM), Voigtlandera i Carla Zeissa skutkuje, że sprzęt fotograficzny Rollei'a cieszy się dużą popularnością tak u zawodowców jak i amatorów.

Definicja Rodinal:
Co to jest dostępny, stężony wywoływacz Agfy użytkowany do wywoływania filmów i błon fotograficznych w fotografii czarno-białej. Znany także jako ORWO R-09. Jego fundamentalnym składnikiem jest p-aminofenol rolleiflex.
Definicja Rozpiętość Tonalna:
Co to jest Rozpiętość tonalna – w fotografii różnica między najjaśniejszym i najciemniejszym punktem fotografowanej sceny rolleiflex.
Definicja Rybie Oko:
Co to jest obiektyw fotograficzny o nieskorygowanej dystorsji objawiającej się w tym przypadku beczkowatymi zniekształceniami obrazu. Wyróżniane są dwa typy tego typu obiektywów: kołowe (obraz stanowi koło w rolleiflex.
Definicja Retusz:
Co to jest poprawianie fotografii, przez jej odnowienie, zmianę barwną fotografii, wykadrowanie, poprawę szczegółów, a również zmiany poza obszarem kadru na przykład dodanie ramki. Retuszem jest także rolleiflex.

Działanie Rolleiflex znaczenie w Słownik na R .

  • Dodano:
  • Autor: