Do czego służy Alberta Zjawisko. Definicja negatywowego na pozytywowy na materiale światłoczułym.
alberta zjawko co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zjawisko Alberta

Do czego służy ZJAWISKO ALBERTA: Zdarzenie Alberta to zdarzenie odwrócenia obrazu negatywowego na pozytywowy na materiale światłoczułym naświetlonym, wypłukanym i ponownie naświetlonym światłem rozproszonym i ponownie spowodowanym. Zdarzenie to powstaje wskutek odczulającego działania nieusuniętych centrów czułości na ponownie naświetlone.

Definicja Zegar Ciemniowy:
Co to jest obiekt wyposażenia ciemni fotograficznej wykorzystywany do precyzyjnej regulacji czasu działania lampy w powiększalniku. Urządzenie ustawia się zwykle szeregowo między źródłem prądu i zjawisko alberta co znaczy.
Definicja Zjawisko Eberharda:
Co to jest zdarzenie opierające na silniejszym zaczernianiu się małych fragmentów wywoływanego obrazu fotograficznego w porównaniu z polami sporymi, mimo identycznych warunków ekspozycji i wywoływania zjawisko alberta krzyżówka.
Definicja Zdjęcie Fotograficzne, Fotografia, Fotografika:
Co to jest fotograficzne (zdjęcie, fotografia) — ogólna nazwa czegoś, co zostało sfotografowane, a więc sam obraz zapisany dowolną techniką fotograficzną. Fizycznie obraz ten może występować w kilku postaciach zjawisko alberta co to jest.
Definicja Zenit:
Co to jest rosyjskich (a poprzednio radzieckich) aparatów fotograficznych. Konstrukcyjnie Zenit wywodzi się z niem. aparatu dalmierzowego Leica II. Pierwsza wersja S była modyfikacją aparatu Zorkij, gdzie zjawisko alberta słownik.

Działanie Alberta Zjawisko znaczenie w Słownik na Z .

  • Dodano:
  • Autor: