Do czego Up Idle. Co znaczy samochodach marki Toyota zaopatrzonych w silnik wysokoprężny. Jego.
idle co to jest

Czy przydatne?

Up Idle w samochodzie

Co znaczy IDLE UP: Mechanizm montowany w samochodach marki Toyota zaopatrzonych w silnik wysokoprężny. Jego celem jest podwyższenie obrotów biegu jałowego. Dlatego skracany jest czas rozgrzewania silnika.

Co znaczy Intercooler:
Porównanie doładowującego montowana w silnikach zaopatrzonych w turbodoładowanie. Pozwala na zwiększanie gęstości powietrza wtłaczanego do cylindrów, dzięki czemu uzyskiwane są lepsze osiągi. Turbina pracująca idle up co znaczy.
Krzyżówka I-VTEC:
Dlaczego To jest nowoczesna jednostka silnikowa wytwarzana poprzez Hondę. Używa ona znaną już technologię VTEC, która teraz zaopatrzona została dodatkowo w mechanizm VTC, umożliwiający płynną regulację idle up krzyżówka.
Co to jest Impactor:
Jak lepiej kołyskowa wykonana z aluminium znajdująca się z przodu nadwozia. Odpowiada ona za pochłanianie części energii w trakcie zderzenia czołowego. Dodatkowo jej zadaniem jest dbanie o to, by silnik nie idle up co to jest.
Słownik ISOFIX:
Kiedy mechanizm mocowania fotelików w samochodach zaproponowany po raz pierwszy w 1991 roku, a osiem lat potem wprowadzony do standardów. Fundamentem działania tego mechanizmu są zaczepy na stałe idle up słownik.

Do czego służy Idle Up w samochodzie Jak działa I .

  • Dodano:
  • Autor: