Definicja Mivec. Co znaczy timing & lift Electronic Control, elektronicznie sterowany mechanizm.
mivec co to jest

Czy przydatne?

Definicja Mivec

Co znaczy MIVEC: Mitsubishi Innovative Valve timing & lift Electronic Control, elektronicznie sterowany mechanizm zmiennych faz rozrządu stworzony poprzez Mitsubishi. Technologia zmiennych faz rozrządu zaprojektowana poprzez Mitsubishi pozwala na bieżące dostosowywanie czasów otwarcia zaworów wlotowych do prędkości i obciążenia silnika. Nowoczesna konstrukcja pozwala na zastosowanie efektu doładowania dynamicznego w jednostce napędowej, które niweluje skutek 'turbo dziury'. W trakcie pracy na niskich obrotach mechanizm pozwala na ustabilizowanie spalania i w skutku obniża zużycie paliwa i emisję szkodliwych substancji. Ulepszona na potrzeby silnika turbosprężarka pozwala zwiększyć osiągi w pełnym zakresie obrotów przy zapewnieniu dużej elastyczności.

Definicja Migacze Boczne:
Co to jest Elemet sygnalizacji świetlnej pojazdu. Kierunkowskazy umieszczone są po bokach auta. Przeważnie między przednimi nadkolami, a drzwiami pojazdu. Producenci: HELLA, AXO Scintex mivec co to jest.
Definicja Miernik Poziomu Oleju:
Co to jest bagnet". Rodzaj długiego miernika wskazującego poziom ilości oleju w silniku. W nie wszystkich konstrukcjach stosuje się już elektroniczne mierniki poziomu oleju. Producenci: HANS PRIES, CZM mivec definicja.
Definicja MPV:
Co to jest Vehicle, segment samochodów posiadających zwiększoną objętość wnętrza dla pasażerów i bagażu. Bardzo regularnie określane są również mianem minivanów. Samochody te posiadają zwiększone, wyższe mivec co znaczy.
Definicja Migacze Przednie:
Co to jest świetlnej pojazdu. Kierunkowskazy umieszczone są z przodu i z tyłu samochodu. Zintegrowane z reflektorami/lampami samochodu bądź występujące niezależnie. Producenci: HELLA, AXO Scintex mivec słownik.

Czym jest MIVEC znaczenie w Słownik na M .

  • Dodano:
  • Autor: