Definicja Zawieszenie. Co znaczy koła do nadwozia albo ramy. Ich zadaniem jest prowadzenie kół w.
zawieszenie co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zawieszenie

Co znaczy ZAWIESZENIE: To są przedmioty mocujące koła do nadwozia albo ramy. Ich zadaniem jest prowadzenie kół w trakcie jazdy i resorowanie i amortyzacja nierówności. W ich skład wchodzą takie przedmioty jak wahacze, drążki skrętne, reakcyjne, resory, stabilizatory i amortyzatory. Zawieszenie może być "sztywne" (zależne). Odbywa się tak momencie gdy koła jednej osi są ze sobą połączone i ruch jednego oddziaływuje na ustawienie drugiego. We współczesnych autach występuje w większości przypadków zawieszenie niezależne.

Definicja Zawór Wydechowy:
Co to jest zwany także wylotowym, jest odpowiedzialny za wydalanie spalin z cylindra w silniku spalinowym. W odpowiednim momencie cyklu pracy silnika, po sprężeniu mieszanki w cylindrze i wytworzeniu się spalin zawieszenie.
Definicja Zawieszenie Silnika:
Co to jest to zespół przedmiotów gumowo-metalowych, których kluczowym zadaniem jest podtrzymywanie silnika i tłumienie wszelkich drgań, które mogłyby przechodzić od silnika na nadwozie. Producenci: 4Max zawieszenie.
Definicja Zbiorniki Wyrównawcze:
Co to jest wyrównawcze są elementem układu chłodzenia, których kluczowym zadaniem jest utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia w układzie. W chwili wzrostu temp. czynnika chłodzącego powiększa się jego objętość, a zawieszenie.
Definicja Zawieszenie Aktywne:
Co to jest zawieszenia wyposażonego w hydrauliczno-pneumatyczne układu absorbujące energię drgań pochodzących z podwozia. Są one sterowane elektronicznie dzięki specjalnie powstałych do tego układów zawieszenie.

Czym jest Zawieszenie znaczenie w Słownik na Z .

  • Dodano:
  • Autor: