Definicja Wydechowy Zawór. Co znaczy wylotowym, jest odpowiedzialny za wydalanie spalin z cylindra.
zawór wydechowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wydechowy Zawór

Co znaczy ZAWÓR WYDECHOWY: Zawór wydechowy, zwany także wylotowym, jest odpowiedzialny za wydalanie spalin z cylindra w silniku spalinowym. W odpowiednim momencie cyklu pracy silnika, po sprężeniu mieszanki w cylindrze i wytworzeniu się spalin, zawór wydechowy otwiera się wyrzucając je poza cylinder. Zawór wydechowy jest szczególnie obciążony termicznie (temp. dochodzi nawet do 750 st. C.).Producenci: AE, Febi, Freccia, TRW.

Definicja Zawieszenie Aktywne:
Co to jest zawieszenia wyposażonego w hydrauliczno-pneumatyczne układu absorbujące energię drgań pochodzących z podwozia. Są one sterowane elektronicznie dzięki specjalnie powstałych do tego układów zawór wydechowy.
Definicja Zapłonowy, Układ:
Co to jest przedmiotów, przewodów elektrycznych w silniku spalinowym o zapłonie iskrowym. Jego zadaniem jest wytwarzanie iskier wykorzystywanych do zapalenia mieszanki paliwowo-powietrznej w komorach spalania zawór wydechowy.
Definicja Żarówki:
Co to jest pojazdach samochodowych są oczywiście żarówki, które jednak mogą różnić się mocą, zastosowaniem a również rodzajem. W najwyższym stopniu typowe żarówki zbudowane są z żarnika i szklanej bańki zawór wydechowy.
Definicja Zawór Ssący:
Co to jest dolotowy, znajduje się w przedniej części cylindra i jego zadaniem jest wpuszczanie do cylindra mieszanki paliwowo-powietrznej w razie silnika benzynowego bądź powietrza w dieslach. Steruje także zawór wydechowy.

Czym jest Zawór wydechowy znaczenie w Słownik na Z .

  • Dodano:
  • Autor: