Słownik picie intensywne (ang. heavy drinking). Leczenie pewnego standardu picia umiarkowanego albo.
picie intensywne heavy co to jest

Czy przydatne?

Definicja picie intensywne (ang. heavy drinking)

Co to znaczy PICIE INTENSYWNE (ANG. HEAVY DRINKING): Wzór picia wykraczającego poza ramy pewnego standardu picia umiarkowanego albo ogólniej — picia towarzyskiego. Picie intensywne definiowane jest regularnie w kategoriach przeciętnej dziennej konsumpcji alkoholu (na przykład trzech „drinków” na dzień) albo pewnej ilości wypijanej przy konkretnej okazji (na przykład pięć „drinków” przy jednej okazji, przynajmniej raz w tygodniu).słownik terminów. Alkohol i narkotyki (s. 52) (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Przerwa W Życiorysie:
Co to jest palimpsesta. Ostra amnezja następowa, bez straty świadomości, będąca efektem spożycia alkoholu albo innych substancji. Wspomnienia działań prowadzonych w momencie straty pamięci można przywołać picie intensywne (ang. heavy drinking).
Definicja Psychozy Alkoholowe:
Co to jest patrz: zaburzenie psychotyczne wywołane alkoholem picie intensywne (ang. heavy drinking).
Definicja Picie Kontrolowane:
Co to jest pozwalający na uniknięcie intoksykacji albo picia ryzykownego. Termin ten użytkowany jest zwłaszcza wobec osób, których umiejętność do kontrolowania picia przy wszystkich okazjach może być w sposób picie intensywne (ang. heavy drinking).
Definicja Pytania Cyrkularne:
Co to jest wynikają z myślenia cyrkularnego na temat uwarunkowań objawów i nastawione są na pokazanie rodzinie wzorców stosunku i komunikacji.Strategia zapytań cyrkularnych służy gromadzeniu informacji o picie intensywne (ang. heavy drinking).

Leczenie picie intensywne (ang. heavy drinking) znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: