Słownik picie intensywne (ang. heavy drinking). Leczenie pewnego standardu picia umiarkowanego albo.
picie intensywne heavy co to jest

Czy przydatne?

Definicja picie intensywne (ang. heavy drinking)

Co to znaczy PICIE INTENSYWNE (ANG. HEAVY DRINKING): Wzór picia wykraczającego poza ramy pewnego standardu picia umiarkowanego albo ogólniej — picia towarzyskiego. Picie intensywne definiowane jest regularnie w kategoriach przeciętnej dziennej konsumpcji alkoholu (na przykład trzech „drinków” na dzień) albo pewnej ilości wypijanej przy konkretnej okazji (na przykład pięć „drinków” przy jednej okazji, przynajmniej raz w tygodniu).słownik terminów. Alkohol i narkotyki (s. 52) (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Pytania Cyrkularne:
Co to jest wynikają z myślenia cyrkularnego na temat uwarunkowań objawów i nastawione są na pokazanie rodzinie wzorców stosunku i komunikacji.Strategia zapytań cyrkularnych służy gromadzeniu informacji o picie intensywne (ang. heavy drinking) co znaczy.
Definicja Palenie Bierne:
Co to jest wdychanie dymu, zwykle tytoniowego, powstającego w rezultacie palenia poprzez osoby z otoczenia. Termin powstał w latach siedemdziesiątych przez wzgląd na prowadzonymi wówczas badaniami nad skutkami picie intensywne (ang. heavy drinking) krzyżówka.
Definicja Przedawkowanie:
Co to jest jakiejkolwiek substancji farmakologicznej w ilości powodującej ostrą, szkodliwą dla organizmu reakcję somatyczną albo psychiczną. Przedawkowanie może spowodować efekty trwałe albo przejściowe, może picie intensywne (ang. heavy drinking) co to jest.
Definicja PTSD:
Co to jest patrz: zespół stresu pourazowego picie intensywne (ang. heavy drinking) słownik.

Leczenie picie intensywne (ang. heavy drinking) znaczenie w Definicje leczenie P .

  • Dodano:
  • Autor: