Definicja Zawieszenia Części. Co znaczy mocujący koło do nadwozia albo ramy samochodu. Zadaniem.
części zawieszenia co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zawieszenia Części

Co znaczy CZĘŚCI ZAWIESZENIA: Zawieszenie to jest układ mocujący koło do nadwozia albo ramy samochodu. Zadaniem zawieszenia jest resorowanie i amortyzacja nierówności. W zależności od rodzaju zawieszenia w jego skład mogą wchodzić takie przedmioty jak: wahacze, drążki skrętne, reakcyjne, resory, stabilizatory i amortyzatory. Zawieszenie może być zależne (sztywne) bądź niezależne. Producenci: Bilstein, Moog, Ocap.

Definicja CMBS:
Co to jest wspomagający działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i przeciwdziałanie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Gdy dystans między naszym autem, a poprzedzającym je części zawieszenia.
Definicja Czujnik Ciśnienia Oleju:
Co to jest odpowiadające za monitorowanie stanu ciśnienia oleju. Złożona jest z czujnika ciśnienia oleju i połączonego z nim parametru. Z racji na niebezpieczeństwo zniszczenia jednostki, gdzie nastąpiło części zawieszenia.
Definicja Chłodnica Silnika:
Co to jest ciepła użytkowany w celu chłodzenia pracującego silnika spalinowego. W chłodnicy silnika znajdują się wydrążone kanały poprzez które przepływa ciecz chłodząca. Cieczą w chłodnicy silnika może być części zawieszenia.
Definicja CCFA:
Co to jest Comité des Constructeurs Français d'Automobiles,francuskie stowarzyszenie producentów samochodów części zawieszenia.

Czym jest Części zawieszenia znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: