Definicja Zawieszenia Części. Co znaczy mocujący koło do nadwozia albo ramy samochodu. Zadaniem.
części zawieszenia co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zawieszenia Części

Co znaczy CZĘŚCI ZAWIESZENIA: Zawieszenie to jest układ mocujący koło do nadwozia albo ramy samochodu. Zadaniem zawieszenia jest resorowanie i amortyzacja nierówności. W zależności od rodzaju zawieszenia w jego skład mogą wchodzić takie przedmioty jak: wahacze, drążki skrętne, reakcyjne, resory, stabilizatory i amortyzatory. Zawieszenie może być zależne (sztywne) bądź niezależne. Producenci: Bilstein, Moog, Ocap.

Definicja Części Lusterka:
Co to jest W samochodzie można wyróżnić dwa rodzaje lusterek: zewnętrzne i wewnętrzne. Z wyjątkiem rodzaju lusterko złożona jest z obudowy i szkła lustrzanego części zawieszenia.
Definicja Części Reflektorów:
Co to jest urządzeniem odpowiedzialnym za oświetlenie samochodu. Wyróżniamy kilka rodzajów reflektorów: lampy żarowe, halogenowe, wyładowcze (ksenonowe), diodowe. W skład zestawu wchodzi klosz reflektora i części zawieszenia.
Definicja CCFA:
Co to jest Comité des Constructeurs Français d'Automobiles,francuskie stowarzyszenie producentów samochodów części zawieszenia.
Definicja Common Rail:
Co to jest mechanizm pozwalający na bezpośredni wtrysk paliwa w silnikach wysokoprężnych. Dzięki niemu silniki diesla wykazują się lepszą sprawnością i dynamiką, generując przy tym mniej hałasu i emisji spalin części zawieszenia.

Czym jest Części zawieszenia znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: